REFERENCE

Co o nás řekli naši studenti

Za pouhých šest měsíců výuky jsem se posunul o obrovský kus. Stát se žákem školy Singing is fun bylo mé nejlepší rozhodnutí. Důkazem je i moje nová písnička Tajné probuzení, kterou jsem nedávno natočil s podporou majitelky školy, Beego Shea.
Příběhy naších studentů Singing is fun škola Výuka zpěvu - vystoupení
Jiří Jung
K Beego jsem na první hodinu zpěvu přišel v roce 2016, kdy se nám už slušně rozjížděla kapela a před námi bylo první nahrávání ve studiu a velký koncert. Dříve jsem byl samouk a tak jsme pracovali na odstranění zajetých zlozvyků, správné výslovnosti, držení těla a dalších 128 drobností, na které bych sám asi nikdy nepřišel. Z každé hodiny jsem odcházel s pocitem, že něco zaklaplo na správné místo. Na hodiny také začalo chodit i několik mých kamarádů. Hodiny jsou pojaté přátelsky a během let sem se vracel, vždy před nahráváním nových písní ve studiu, nebo když jsem chtěl zlepšit formu ve vystupování.
Pepa Knězů
Škola Singing is fun je opravdu zábavný a naučný způsob, jak se věnovat zpěvu. Jsem ráda, že jsem měla tu čest tady působit Sama jsem s nima nahrála cover na youtube a sklidila úspěch. Nemohu vynachválit!🤘🏻❤️
Petra Smolíková
Do Singin Is Fun jsem chodila k Janičce Klusoňové i Beego, a lepší lektorky bych si nemohla přát. Nejen že z vás dostanou i to, co jste si nemysleli že v hrdle máte, ale navíc jsou milé, lidské a je s nimi vždycky ohromná sranda. Doporučuji i pro stydlivky jako jsem já 🙂 Lepší škola zpěvu není!
Příběhy naších studentů Singing is fun škola Výuka zpěvu - vystoupení
Mariana Novotná
I've been going to SiF for a little over three years now. Over that time, I've made massive progress both as a singer and as a musician. And for that, I have to thank both Lukas, who gave me an extremely solid foundation, and Beego who's been honing my skills and pushing me to excel every time I go there. Can't recommend highly enough! :)))
Lubomir Kracun
Beego je profesionální lektorka zpěvu, dechberoucí zpěvačka a hlavně úžasná ženská! ❤️ Ví přesně, co dělá, jak s člověkem pracovat a v čem mu pomoci. Navíc velmi obdivuji její zápal pro vedení komunity studentů, jejich vývoj a s tím související vymýšlení různých akcí pro studenty, které pomáhají k odbourání trémy a vyzkoušení si zpěvu před lidmi. Díky tomu tvoří mimo jiné krásné zážitky a přátelství. 🍀
Kateřina Vargová
Vždycky jsem obdivovala hudebníky, zasněně se dívala, jak zpěváci stojí na stagi a mají ten obrovský dar – zpěv. S myšlenkou naučit se zpívat jsem si pohrávala od doby, co mi jeden klučina říkal, že to fakt jde. Myslela jsem, že je to něco, co buď člověk v sobě má nebo ne, což mi hned po pár hodinách s Beego došlo, že je kravina. 🙂 Trvalo mi dva roky k odhodlání začít a jsem strašně šťastná, že jsem našla tu odvahu a jen si ťukám na čelo, že jsem nezačala dřív. Ještě šťastnější jsem, že to byla rovnou trefa do černého, protože lepší učitelku bych těžko našla – někdo, kdo má ke každému studentovi osobní přístup se najde málokdy. Beego mám nejvíc ráda, na každou hodinu s ní se těším. A když jsem měla třeba pocit, že na to nemám, tak tu byla právě milá hodná Beego, která mi nikdy nedovolila takové myšlence uvěřit. Věřit v sebe samu je někdy těžké, ale když ve vás věří někdo tak přesvědčivě, jako je právě Beego, tak vás to jen nakopne tím správným směrem. Děkuju Ti naše milá Beego, že můžu být Tvým studentem.
Andrea Kalousová
Andrea Kalousová
Beego is so patient and really is able to make make me feel like a confident singer. Before our lessons I was terrified to sing except for in the shower but now after our lessons I was even able to sing in front of a crowd of people at the students' show. She has a unique way of teaching, tailors her lessons to meet my needs and uses methods that really work and are fun as well. I strongly recommend!!
Bethany Scharnowske
Po několika letech zpívání v kapele jsem si řekl, že bych se to třeba taky mohl konečně naučit.. Zpíval jsem dřív, než mluvil (asi jako většina z nás) a zpívání zkrátka miluju. Svou „kariéru“ jsem zahájil už jako malý smrad v pěveckém sboru při základní umělecké škole. Jako o něco větší smrad jsem pak na gymnáziu narušoval kázeňskou morálku ve sboru své maminky, za což jsem pravidelně dostával přes hubu od svého tatínka… Jediný kluk mezi třiceti děvčaty? No jasně, že mi to stálo za to, chápejte… O něco později přišla kapela, kde na mě post zpěváka/frontmana tak trochu zbyl. Byl jsem v té chvíli totiž asi jediný, kdo tuto funkci může „tak nějak“ zastávat. Pak přišly první koncerty, první zlozvyky, první únavy a ztráty hlasu… Po pravdě jsem nikdy nebyl spokojený ani se svou barvou. „Učil” jsem se metodou: pokus – omyl, sjížděl nejrůznější videa na YouTube a říkal si, že by bylo fajn najít si učitele. Ne. Byla to nutnost a stál na tom můj další pěvecký osud! Legendy o Beego a její škole přivál vítr na Šumavu již dávno. Ale odhodlání zvednout telefon mi scházelo ještě nejméně další rok. (Tak a teď to víš..) Snad nemusím zdůrazňovat jak jsem šťastný, že jsem to nakonec udělal. Pověsti nelhaly! Beego je zkrátka poklad. Úžasná, usměvavá, neustále nabitá energií a připravená dostat z vás maximum. Žádné teoretické učebnicové poučky, ale individuální přístup a rady od někoho, kdo to má vyzkoušené sám na sobě. To je přesne to, co potřebujete/me! Najednou si koncerty užívám o 1000% víc, nejsem unavený, nevadí mi několik koncertů za den, víkend.. Mohl bych o tom napsat knihu a stejně by se do ní nevešly dojmy, jak moc mi to pomáhá. To zkrátka potřebujete, chcete a hlavně musíte vyzkoušet. A varuju vás – “Béčko” je silně návykový a nedá se to léčit! P.S. Jo a Beego je taky jediná, kvůli které mi stojí za to jet do Prahy na 60 minut..
Honza Tláskal
www.facebook.com/Narttufanpage/ | www.narttu.cz
K Beego jsem se dostala zcela určitě díky osudu. Myslela jsem si, že po 11 letech studia zpěvu, 12 letech živení se hudbou a zpěvem s mnoha kapelami a plným úvazkem v ZUŠ (jako učitelka zpěvu a klavíru), mě už nemůže nic překvapit ani pořádně nakopnout, ale…. Už na první hodině mě Beego tak dostala svým přístupem, precizností a nakažlivou pozitivní energií, že jsem si hned předplatila 10 lekcí- i přesto, že na hodiny přes všechny mé aktivity není moc času, ale stojí to za to!! 🙂 Mým přáním bylo rozšířit hlasový rozsah a dostat mě z mé komfortní zóny, což se Beego daří na 200%. Celou hodinu mě „mučí“, ale nakonec to vše dobře dopadne, plácneme si a já šťastně odcházím domů nabitá nejen pozitivní energií, ale i novými poznatky a vůlí plnit si své (nejen) hudební sny. Jsem moc ráda, že jsem Beego potkala – nejen jako učitelku zpěvu, ale hlavně jako člověka. P.S. Asi nikoho nepřekvapí, že je Beego jediná, kdo mě za posledních 17 let mého zpívání „donutil“ cvičit.
Lucie Víšková/Zemanová
www.soulsisters.cz
Ahoj, moje jméno je Jakub a k Beego na hodiny chodím už skoro rok. Oslovil jsem ji přes kamarádku, která již chodila a všiml jsem si jejího progresu, což mě namotivovalo k tomu taky něco začít dělat. Měl jsem hroznou trému, strach, že mě uslyší někdo zpívat, protože jsem z počátku neměl žádné sebevědomí. Bylo to způsobené především tím, že jsem do té doby neměl vystoupení, nebo pozitivní zpětné vazby, ale i tak to byl můj tajný sen. Postupem času jsme odstranili zlozvyky, zlepšili artikulaci zpěvu, zpěv krkem a tím jsem posunul svůj hlasový rozsah. S každou hodinou se mé sebevědomí zvedalo a taktéž jsem za ten rok stihl celkem 4 živá vystoupení a zbavil se tak fóbie z jeviště.. Na Beego se mi nejvíc líbí, že je pozitivní, ambiciozní a skvělá zpěvačka. Pokud už necítíš progres a chceš to někam posunout, rozhodně to zkus!
Jakub Pazderka
www.instagram.com/jakubpazderka
Na stránky SIF jsem narazila při brouzdání po internetu, kdy jsem cíleně hledala výuku zpěvu. Web i FB stránka mě zaujaly – obsah, kladné reference, komunita studentů, společné hudební akce…, na nic podobného jsem předtím nenarazila. Tak jsem si řekla, že by to mohlo být víc než jenom chození na lekce zpěvu a napsala jsem Beego, která mi krátce nato volala a probrala se mnou základní věci. 

Jaká je Beego a v čem je jiná než ostatní učitelé, které jsem měla možnost poznat? Je kamarádská, všímavá, příjemně mě překvapil její osobní přístup. Beego se mi věnuje nejen na lekcích, ráda kdykoli poradí, dá zpětnou vazbu, zajímá se o moji motivaci, fandí mi na mojí cestě. Když mám v něčem problém, snaží se mi vymyslet výuku na míru. Neradí jen, jak lépe zpívat, ale taky jak zvládat trému, pomáhá studentům překonávat zábrany organizováním karaoke večerů, open mics, workshopů.. Je fajn, že to nebere jen jako práci. Dává do toho mnohem víc!

Se SIF jsem zažila fun! Taky skleslost, že mi něco nejde, trénování zpěvu je dřina! Taky společnou radost, že se mi něco povedlo, zažila jsem krásný večer na open mic a doufám, že takových akcí ještě hodně zažiju. Pořád se učím, třeba jak víc prožívat zpěv, jak dát písničkám šťávu, jak vyloudit ten správný zvuk :)))

Pro zpívání u Beego není třeba zvlášť velké odvahy, i když ne každý je hned schopný zpívat, když je pod drobnohledem. Ale Beego vám dodá odvahu a bude vás podporovat. Když budete chtít, úspěch se určitě dostaví!
Valérie
O výuce zpěvu Singingisfun jsem se dozvěděla náhodou od kamaráda. První příjemná změna byla určitě výuka v domácím prostředí oproti školní učebně. Člověk se dokáže lépe uvolnit. K Beego jsem přišla bez jakéhokoliv očekávání. Po prvních pár lekcích jsem ale cítila, že mě to začíná bavit, a že se na další hodinu těším. Beego má zajímavou formu výuky, techniku procvičuje mj. i zábavnější formou, např. na cover songách, které pak jdou se studentem nahrát do studia. Má také velmi osobní přístup ke každému z nás, pomáhá mi s vlastní tvorbou. Pro všechny učitelky, ke kterým jsem chodila, lekce skončila se zabouchnutím dveří. S Beego to je jiné. Víte, že na Vás myslí, když jdete do studia, na koncert, zavolá vám když jí napadne nějaká technická pomůcka, backvokál do písničky… Za dva a čtvrt roku, co navštěvuji hodiny singingisfun, jsem se naučila hlavně věřit sama sobě a tomu, co dělám, naučila jsem se ovládat svůj hlas, překonat strach atd. Kromě toho všeho jsem skrz Beego poznala spoustu dalších skvělých muzikantů. Beego rozhodně doporučuji! Její energie je stejně neuvěřitelná jako její zkušenosti!
Bechy (Kateřina Becherová)
www.facebook.com/bechyofficial | www.soundcloud.com/bechyyy
Jak jsem se dostala k Beego, je úsměvná historka, která končila úsměvným zadáním: “najít učitele zpěvu, který je schopen učit rockový zpěv, lekce vést v angličtině a učit dohromady úplného začátečníka (mě) a kluka, který je výborný hudebník a chce na sobě pracovat”. Beego dokázala přijmout tuhle výzvu a vytvořila pro nás dva naprosto neuvěřitelné lekce na míru! Po létech dlouhého přesvědčení, že zpěv je něco, co definitivně není nic pro mě, mi právě Beego dokázala otevřít dveře a ukázat, že to určitě půjde, když na sobě nepřestanu pracovat. Beego je živoucí gejzír energie, kterou dokáže předávat svým žákům a přesto ji nikdy žádná neubyde. Zpívání s ní je jako připojit svojí vlastní baterii do nabíječky a po skončení lekce mit nabito na 100%. Díky za to všechno!
Šárka Tesařová
K Beego jsem se dostal na doporučení od kamaráda z práce, který k ní už nějaký čas chodil a nemohl si jí vynachválit. Řekl jsem si, že je na čase se zpěvem něco začít dělat, protože mě vždycky bavil. Po necelém roce tento krok hodnotím velmi pozitivně. Nejen, že mě Beego pomohla odstranit různé zlozvyky spojené se špatnou artikulací, dýcháním atd. ale také byla velmi trpělivá a vždycky pozitivní, což mi hodně pomohlo zpěv zlepšit po všech stránkách. I když jsem byl někdy protivný a neochotný dělat nějaká cvičení, tak mě prostě donutila danou věc vypilovat a to je asi největší přínos. Kromě zlepšení samotného zpěvu mi potom ještě nabídla vystoupit veřejně, což člověka zase o něco posune. Určitě všem moc doporučuji!
Marek Přibramský
„Beego!”. „Zkus Beego!”. „Chodil jsem k Beego a super…” slýchal jsem od svého okolí kdykoliv jsem si povzdechl, že potřebuju (solidního) učitele na zpěv. Tak jsem to zkusil. Na první návštěvu Singing Is Fun jsem šel se skepsí v srdci, živenou předchozí zkušeností s různými učiteli. „Hm, tohle ti nejde, s tím ti nepomůžu..“ „Jste starý, to už nepůjde..“ „Jo vy nemáte notový sešit? A jak se jako chcete učit zpívat bez notového sešitu?“ Beego trvalo necelých deset minut, než mě přesvědčila, že to půjde a v podstatě, že když se chce na obou stranách, jde všechno. Tam kde lineární příručkové a konvenční vyučovací postupy naráží na bariéry a vyučující nemají dostatek kreativity je překonat, se na hodinách Singing Is Fun začíná. A mistrně se přeskakují dvojitým saltem vzad. Beego má osobitý a hravý styl výuky. Nenechá se odradit neúspěchem a bude na vás zkoušet nejrůznější techniky, dokudsetoprostěnenaučíte! A že já jsem po patnácti letech řvaní v punkové kapele tvrdý oříšek. Beego je malá atomová puma připravená explodovat zase a znova a smést vás vlnou pozitivní energie, naučí vás zpívat a (neptejte se mě jak) nenásilně donutí koukat na život z té lepší stránky. Jsem vděčný a rád, že můžu být jejím žákem. 🙂
Ondřej Off
www.facebook.com/DefineMeBand
Hodiny zpěvu v Singing is fun mi daly mnoho nejen po hudební stránce, ale také té lidské. Neznám více inspirativního člověka, než je Beego, tudíž nelituji toho, že jsem měla možnost podstoupit hodiny u této skvělé osoby. Beego znám několik let z koncertů a vždy působila jako velmi energický člověk. Uplynulo několik let a já si řekla, že můj zpěv je třeba zlepšit a to o dost. Osud a síla facebooku tomu chtěla, abych se přiučila právě u ní. Tudíž díky FB a kontaktům tam, jsem se dozvěděla, že Beego zpěv vyučuje. Vzhledem k tomu, že to byla má první zkušenost s hodinami zpěvu, nemohu soudit a hodnotit s jinými praktikami, avšak upřímnost, domácí prostředí, pohodový a přátelský přístup jsem velmi ocenila. Hodiny mi daly neskutečně moc. Naučila jsem se pracovat nejen sama se sebou, jako s člověkem, ale také jak správně zpívat, využívat své tělo tak, aby vydalo co nejlepší zvuk. Díky těmto informacím a základům jsem zjistila, že jsem vlastně vše dělala špatně. Jako skvělou výhodu vidím naučení se zpěvu na songu, který si sami vyberete. Píseň, kterou má člověk rád a který ho nějak motivuje je vynikající způsob jak se zlepšovat víc a víc. Mé zkušenosti jsou bohužel krátké, ale bohatě mi stačí na to abych věděla, že Singing is fun mohu doporučit všem, kteří se chtějí zlepšit nejen po hudební stránce, ale také té životní. Učitelka Beego Vám dá tolik energie a motivace jako snad nikdo. Těším se na další spolupráci a zároveň tímto děkuji, že jsem měla tu čest a možnost učit se od nejlepší!
Tereza Vincourová
K Beego jsem se dostala díky mojí báječné ségře, která náhodou objevila web Singing is Fun, a se slovy: “heleď, tohle vypadá fajn, to bys mohla zkusit!” – Za což jsem jí teď nesmírně vděčná! Zpívat si sama ve sprše je sice fajn, pokud ale člověk chce, aby to nezůstalo jen u toho, ale aby se i někam posouval, je jedním z řešení začít zpěv studovat. Jo, je to dřina, když mi něco nešlo, vztekala jsem se a nechtěla jsem dál pokračovat, ale vždy, když jsem vstoupila do té nesmírně přátelské atmosféry – na výuku k Beego, byla to právě ona, kdo mi dodal neskutečné množství energie, díky kterému mě dokázala nakopnout dál a postupně po malých krůčcích začaly přicházet výsledky, a já se dostávala někam, kde jsem nikdy předtím nebyla. Díky skvělému vedení pozitivní, energické a neskutečně motivující zpěvačky Beego, jsem začala zvládat trému při vystupování, nebála se zkoumat co všechno si ještě můžu se svým hlasem dovolit. Otevřely se mi nové možnosti, kam se posouvat a zpěv pro mě začal být velkým zdrojem radosti. Beego je mým velkým vzorem a zároveň člověkem, na kterého se mohu kdykoliv obrátit s vlastní tvorbou, pochlubit se s dalšími pokroky v hudbě, a vždy mi jsou dveře otevřené, za což jí jsem moc vděčná! Singing is Fun bych určitě doporučila všem, kteří hledají někoho, kdo by jim pomohl nejenom v rozvoji po hudební stránce, ale i po té osobní. Těším se na další spolupráci!
Martina Havlíčková
www.facebook.com/tesnevedleband
K Beego som sa dostala úplne náhodou cez odporúčanie kamaráta, ktorého som poznala v tom istom čase, tiež úplne náhodou. Povedal mi že ona je presne tá osoba, ktorú potrebujem aby mi pomohla s mojím spevom a sebavedomím. Povedala som si, že to skúsim. A teraz som nesmierne rada, že som ten krok urobila. Pociťujem pokroky, už po pár hodinách. Beego je taktiež skvelá osoba, ľudská, energická ako aj na pódiu tak aj v reálu a vie ako z človeka dostať to maximum. Vyučuje neobyčajne super technikou za pomoci zrkadla. Výuku prispôsobuje individuálne podľa typu študenta. Vie vysvetliť , poradiť, a nabudiť a posunúť k vašemu vytúženému cieľu. Teším sa na ďalšie spoločné hodiny s Beego. Ďakujem jej, výuke Singing is Fun a taktiež ďakujem za náhody ktoré ma vedú k správnym ľudom, správnym smerom.
Nikola Ďuricová (Slovensko)
www.facebook.com/nikoladuricovask/ | www.youtube.com/nikoladuricova
Singing is fun je naprosto skvělá škola, kterou můžu doporučit každému. Za mě nejlepší hodiny zpěvu ever! Každá lekce je jiná a pokaždé se naučím něco nového. Obrovsky mi vyhovuje individuální přístup, kdy lekci tvoříme společně já a má báječná lektorka Beego. Ať už pilujeme techniku, pracujeme s textem, cvičíme konkrétní song, nebo se "jen" rozezpíváváme, vždycky je to zábavnou formou. Z každé lekce odcházím namotivovaná jako nikdy a s úsměvem od ucha k uchu 😁 Rozhodně bych neměnila! ❤
Hana Venclova
Beego a její tým jsou úžasní! Vždycky najdou způsob jak s Vámi pracovat tak aby to vyhovovalo osobním potřebám studenta ale také aby to byla zábava! Singing is fun je vynikající tým učitelů, kde se posunete ve svých dovednostech a zároveň si užijete spoustu legrace.
Šárka Tesařová
I reached out to Beego & Lukas to prepare my wedding performance. They help you understanding the structure of the songs, sharing with you nuances that you are not aware of and that makes you go from performing just fine to give goose bump to your audience. In my case I sang to my wife during our ceremony and the audience cried of emotion 🙂
Šárka Tesařová
Lekce u Beego navštěvuji online již dva roky. Krom toho, že je skvělá pedagožka a dokáže naučit téměř cokoliv, pokud se necháte vést, pomůže vám splnit si vaše hudební sny
Kateřina Smékalová
K Beego mě dokopala Lucka Vonásková, protože jsem si pořád stěžovala, jak už musím se zpěvem něco dělat, že se při koncertech často vyřvu a jak lidi tvrdí, že zpěv je slabá stránka naší kapely, což mě dost vytáčelo. Když už přišlo na to, že se v kapele uvažovalo o přibrání sólové zpěvačky, řekla jsem si “Dost!” a během dvou dnů jsem stála u Beego před zrcadlem. Věděla jsem, že kromě techniky můj problém se zpěvem vězí i v psychice a sebedůvěře a troufnu si říct, že po pěti měsících s Beego jsme udělaly velký pokrok v obojím. Kromě účasti na Prague Open Mic, kde jsem snad poprvé zpívala sólově, beru jako super moment ten, kdy mi Beego poprvé řekla, že na to mám a že zpívat umím, což pro mě bylo zlomové. Začínám si pomalu připadat i jako zpěvačka, ne jen kytaristka, a co je hlavní, při koncertech z našich lekcí těžím (warm-up cvičení před setem, dýchání, otevírání pusy, barva tónu), progres je slyšet a cítím se daleko líp. Na Beego mám navíc neuvěřitelně ráda její drive, kdy mi nalije energii do žil během jediné hodiny, plus má opravdový zájem o to, co dělám v muzice i mimo lekce. To, že si ji vážím a mám ji ráda znamená, že se od ní snáz učím a je velkým přínosem v mém nejen muzikantském životě.Fakt hodně nejvíc doporučuju
Nikola Kandoussi
(zpěvačka a kytaristka v The Agony)
www.fb.com/theagonycz | www.theagony.cz
Individuální přístup, skvělí profi lektoři a hlavně zábava. Na lekce chodím už téměř 2 roky a čím dál více zjišťuji, že singing is fun!!! Hodiny zpěvu zde nejsou takové jako na ZUŠkách či konzervatořích. Lektoři se vás nesnaží přetvořit k obrazu svému, ale naopak se snaží rozvíjet Vaši originalitu a potenciál. Navíc tuto školu vede, ikdyž malá, ale velice šikovná Beego, která dokáže plnit sny a být Vám oporou a zároveň “trenérem”. Této “škole” dávám hodnocení 11/10 . Pokud váháte zda zvolit tuto školu, určitě se nebojte, protože tady vedle nešlápnete!
Elishka Suková
Beego jsem poprvé zaregistroval na Youtube v Say Something, a to při hledání něčeho úplně jiného. Trvalo mi víc jak půl roku se poprvé ozvat. První kontakt ve zprávách, poté asi půlhodinový hovor po telefonu s domluvením první hodiny. Na první hodinu jsem šel s obavami a sevřeným hrdlem. Ale těšila mě jedna věc. Od základky nesnášim noty. A podle not se fakt neučím. Od té doby se všechno otočilo díky několika věcem, přátelskýmu přístupu, cílenýmu učení, ochotě a trpělivosti. Na každou další hodinu se doslova těším. I když to jsou zábavný hodiny, odnáším si z nich spoustu cenných informací a za tu dobu cítím na sobě velký skok. Nedokážu si představit, učit se někde u „paní profesorky zpěvu“. Jestli se chceš zbavit trápení s trémou při zpívání, běž k Beego. Jestli se chceš naučit zpívat, běž k Beego. Protože je to právě ona, kdo to s tebou myslí dobře, kdo ti řekne do očí pravdu a postaví rovnýma nohama na zem. Díky moc, Beego.
Tomáš Bárta
Výborní učitelé zpěvu, kteří se přizpůsobí potřebám každého studenta. Možnost výběru z několika kantorů. Pravidelné akce a vystoupení pro studenty. Doporučuji!
Petr Holeček
Keď som usúdil, že ma spev dosť baví, začal som si hľadať učiteľa. Absolvoval som 2 skúšobné hodiny u iných učiteľov. Jeden z nich vyzeral byť neskúsený, počas celej hodiny ma chválil a mal som pocit, že s ním sa ďaleko neposuniem. Druhá učiteľka bola oproti SIF superdrahá a navyše vyzerala byť dosť neiniciatívna, keď som sa opýtal, či by ma zoznámila s nejakými ďalšími hudobníkmi. U Beego som sa to pýtať nemusel. 🙂 Hodiny s Beego sú super. Pociťujem zlepšenie už po pár hodinách, aj keď s tým stále zďaleka nie som spokojný. Vďaka zrkadlovej technike sám vidím počas cvičenia doma, čo je správne a čo nie. Mám presný plán a konkrétne domáce úlohy, vďaka ktorým sa po každom týždni cítim lepšie a sebavedomejšie. Chce to veľa práce a potrebujem tomu venovať viac času, ale hodiny SIF ma presvedčili, že naozaj dokážem byť super spevák, ak na sebe budem makať.
Jakub Kinlovič (Slovensko)
Naprosto skvělý, sympatický tým podporujících lidí, kteří pomohou v hlasovém projevu, zpěv, či mluvené slovo zde není žádný problém. Najdete zde podporu a individuální cestu přímo pro vás s možností postupovat, co nejblíže za svým snem ❤🤘😎
Kristýna Rottová
Od mala jsem zpívala do nějakých 14ti let ve sboru Kvodlibet, kde jsem se naučila techniku zpěvu, každopádně v podstatě jenom ve falzetu. Od nějakých 17ti jsem zpívala ve svojí první punkový kapele a pár let ve školním sboru, kde jsme si už mohli zpívat, co jsme chtěli. Začala jsem se teda sama za běhu učit, jak vlastně zpívat v kapele plnym hlasem jinak než doma u Youtubu, zkoušela jsem spoustu oposlouchaných technik, řevu a nacvičila si a vymyslela především spoustu zlozvyků.

Před rokem, když přišlo na další nahrávání s kapelou, tak jsem řekla, že už nechci dělat amatérský hokus pokusy a že chci udělat dobrý nahrávky konečně. To jsem řekla Honzovi Bláhovi, a právě ten mě poslal při nahrávání od mikrofonu k Beego a řekl něco ve stylu, ,,Jestli chceš aby to bylo dobrý, tak běž za Beego. Znám jí, je to skvělej člověk a rozhodně ti pomůže. Aspoň na pár hodin tam jdi‘‘.

Naštvala jsem se, Bláhu chvíli nenáviděla, Beego okamžitě zavolala a šla na první hodinu, kde jsem si hned zaplatila celých 10 hodin předplatné, abych se na to hned nevykašlala. (:D) Po prvních hodinách, kdy jsem se zbavovala trémy vůbec zpívat bez mikrofonu a bez kapely naplno před ,,cizím živým člověkem‘‘ a kdy jsme opakovaly a opravovaly základní techniky, začaly jsme pracovat na songu ,,The Star‘‘, který jsem chtěla v té době nahrát.

Asi po 2 měsících práce byl výsledek ze studia mnohem dál, než co jsem kdy zvládla sama. Takže jsem u Beego zůstala, protože mi pomáhá se pořád posouvat dál, cvičit nový techniky, jiný žánry moderním způsobem a trikama, který vám konzervatorní učitelé neřeknou, nebo vás je nenechají dělat. Takže Beego a Singing is Fun doporučuju, ať už chceš zpívat ACDC nebo Lady Gagu.
Julie Gsly
(zpěvačka v Chilli Eyes a InRush)
www.facebook.com/ChilliEyes.band
K Beego jsem přišla na hodinu, protože se o ní traduje, že je to nejlepší rokenrolová zpěvačka u nás. Potřebovala jsem pomoct s tím, abych se při koncertech nevyřvala. Hrajem punk a když jsme hrávali dvojáky (nedejbože dvoják v pátek a v sobotu další hraní), tak jsem sýpala, chraptěla, zpívala na prd a musela se z toho pak celý další týden léčit. Náš bejvalej zpěvák odešel kvůli nedomykavosti hlasivek, tak jsem se rozhodla to řešit radši zavčas. Beego je super, oproti ostatním učitelům má jasný plán, takže jsou vidět pokroky a přesně chápu, co mám doma cvičit a jak. Po třech měsících společné práce zvladám vícedenní řvaní bez chrapotu, Vincentku jsem hodila do koše a elektronickou cigaretu (hlasová hygiena, kterou učila moje bývalá učitelka) taky. Určitě se nebojte k ní přijít s čímkoli, co vám nejde nebo co byste se chtěli naučit, krom techniky vás taky připraví do studia a řeší konkrétní problémy na konkrétních písničkách. Moc se těším na každou hodinu a zpěv si užívám díky Beego čím dál víc a víc.
Lucie Vonásková
www.fancyfoxx.cz | www.facebook.com/fancyfoxxband
Kdybyste se mě před rokem zeptali, zda-li se budu učit zpívat, nejsem si jistý, co bych Vám na to odpověděl. Když ovšem jeden můj dobrý kamarád začal básnit, jak od nedávna chodí na zpěv a jak jsou hodiny u jakési Beego super, řekl jsem si, že jednu lekci zkusím a uvidím. Měl jsem takovou představu, že mě čeká hodina hudební výchovy něco jako ve škole. Realita byla ovšem úplně jiná. Ještě před lekcí mi Beego nejprve volala a možná půl hodiny jsme se následně bavili o tom, proč chci vlastně zpívat a co si od toho slibuji. Zajímaly ji má očekávání. Požádala mě, abych si rozmyslel, co bych se chtěl v následujících měsících naučit a kolik času mám možnost pravidelně trávit cvičením. Když to zkrátím, jedním dechem mě mile překvapila svým energickým, precizním a cílevědomým přístupem šití studijního plánu na míru. Až jsem nabyl dojmu, že lekce budou rázu spíše formálního. Jakmile jsem se ocitl na první hodině, nastoupilo ovšem další překvapení. Beego dokázala skloubit mé ambiciózní cíle s příjemně uvolněnou atmosférou výuky. Vytvořila mi plán a lekce, kam nechodím proto, že bych měl nebo snad musel, ale proto, že chci a že s každou hodinou pozoruji chuť se dále zlepšovat. Pokud byste mi položili otázku, co je pro mě znakem dobrého učitele, asi bych Vám řekl, že je to schopnost učit každého dle jeho nebo jejích individuálních schopností, cílů a potřeb. A přístup Beego mi v tomto ohledu naprosto vyhovuje.
Looke Luka
Vzpomínám si na mé první setkání s Beego. V té době jsem byl ustrašený, mutující kluk, který se bál se projevit. A chtěl jsem zavrhnout svůj sen: hrát v muzikálech. Mamka mě nakonec “dokopala” k tomu, abych se s Beego setkal. Měl jsem opravdu strach, protože jsem nevěděl, co čekat. Beego naprosto předčila má očekávání. Byla nejenom krásná, ale i chytrá, milá a vtipná. Dalo se s ní bavit jako s vrstevníkem. První hodina sice proběhla trochu krkolomě, ale to bylo způsobeno mými nervy. Od té doby šlo vše jak na drátku. I přes mé chyby to Beego se mnou nikdy nevzdala, pořád dokola mi opakovala, co je důležité pro mě a pro můj hlas. A je její zásluha, že jsem sebral odvahu a šel to zkusit na Mezinárodní konzervatoř. Považoval, považuji a budu považovat Beego za jednu z nejlepších učitelek zpěvu.
Tomáš Brychta
Když si vzpomenu na první den, kdy jsem s obavami přišla za Beego a řekla jsem, že chci zpívat, je to až neuvěřitelné. Tehdy jsem využívala svůj hlas dle mého názoru tak na 20 % a mé sebevědomí bylo na bodu mrazu, ne-li níž. Netušila jsem, že jednou vystoupím před lidmi a zazpívám píseň. Netušila jsem ani ve svých snech (těch reálných), že jednou natočím svůj první cover. Postupně víc a víc odhaluji krásu svého hlasu. Postupně víc a víc poznávám možnosti svého hlasu. A tím i stoupají mé cíle a sny. A i když jsem měla fáze, že mi to nejde a že na to nemám, tak tu byla právě milá, úžasná a trpělivá Beego, která mi věřila víc, než já sama sobě. Je neuvěřitelné, jak je srdečná. Mohla jsem se jí i svěřit se svými nemilými událostmi a poznala jsem, jak je velmi empatická a jak mi opravdu chce pomoci se otevřít, abych se mohla projevit naplno. Líbí se mi, že výuku přizpůsobuje a upravuje dle mých případných požadavků. Mám opravdové štěstí, že jsem se mohla potkat právě s Beego, protože si nemyslím, že bych se jinou cestou dostala ke zpívání a opravdovému projevení sebe sama. Zpívání totiž miluju! Nacházím ve zpěvu až něco pro mě terapeutického nebo jinak řečeno léčení mé duše. Je mi ctí učit se právě od Beego a jsem vděčná za každou hodinu, akci, workshop. Jsi nejlepší. ❤ Mám tě moc ráda! ❤
Oxana
K Beego jsem začal chodit na zpěv, potřeboval jsem se začít projevovat v kapele ke kytaře i jako spolehlivý backvokalista. Netrvalo dlouho a podařilo se nám úspěšně odstranit bariéry v mé hlavě a v mé hlasové (ne)technice, které mi bránily zpívat “z plných plic”. Naše společná aktivita však nezůstala jen u hodin zpěvu a brzo přerostla ve společný čas u mně ve studiu, u klavíru nebo při skládání písniček pro její sólovou dráhu; zároveň dneska nahrávám i další žáky singingisfun.cz. Beego je kreativní a zkušená muzikantka a taky učitelka, která se dokáže člověku přizpůsobit a dovést ho k jeho cíli! Lekce bych doporučil každému, kdo si jde za svým a nechce do konvenční hudebky. Na hodiny se budete těšit, pracovat můžete přesně na materiálu, kterému se chcete věnovat, a než stačíte mrknout, budete jako bonus obklopeni komunitou super kolegů, kteří se okolo Beego točí. A to není jen tak: je až zarážející, kolik lidí, se kterými se teď pravidelně vídám, dala Beego dohromady! Až prvně natočíte vaši oblíbenou skladbu a se spokojeným úsměvem se zaposloucháte do výsledku, uvědomíte si, že vaše dobře nasměrované úsilí za to stojí. Palec vzhůru!
Jakub Rissaweg
www.facebook.com/StudioBluePraha | www.facebook.com/DefineMeBand
K hodinám zpěvu jsem se původně dostal díky své bývalé přítelkyni, která mi skrze svou kamarádku (shodou okolností již tou dobou žačku u Beego) darovala k Vánocům prvních 10 lekcí v podobě dárkového voucheru. V žádném případě bych neměnil. Výuka Beego se dle mého liší především v tom, že každý student je de facto i kamarádem mimo hodiny, a tak to má více osobnější podtext. Dále, z toho co mohu porovnat, je výuka zaměřena na konkrétní nedostatky, se kterými se pracuje, proložená domácím samostudiem atp. Hlavně ale ten přístup ke studentům. Naučil jsem se díky tomu základy co se týče technik a práce s dechem a díky tomu jsem schopen lépe realizovat melodie, které mám v hlavě do skutečné podoby a velmi se jim přiblížit či jich rovnou dosáhnout/pokořit je. Zpěváci či začátečníci by měli vyzkoušet výuku u Beego již z mnou výše zmíněných důvodů, plus za samotný pokus a první hodinu nic nedají. Poté se mohou rozhodnout zda jim tento přístup vyhovuje a na spolupráci navázat. Lektorka Beego je velmi přátelská, vždy usměvavá a pozitivní, dokáže poradit s konkrétním problémem a najít na něj řešení, je velmi angažovaná v tom co dělá a především je vidět, že to dělá ráda a baví ji takto pomáhat a předávat dále své lety nabyté zkušenosti. Singing is fun bych rozhodně doporučil všem zájemcům, kteří mají chuť zlepšit se a posunout svůj zpěv na zcela jinou úroveň a to platí nejen pro začátečníky, ale i pokročil= a pravdou je, že už jsem několika lidem z mého okolí její lekce doporučil.
Natty Ryal
www.facebook.com/Natty-Ryal | www.soundcloud.com/natty-ryal
O Beego, jako o učitelce zpěvu, jsem se dozvěděla od našeho managera kapely. Měla jsem šanci jí předtím vidět s kapelou na podiu a vždy jsem obdivovala její rozsah, techniku a energii, kterou do zpěvu a koncertu dávala. Když jsem dostala příležitost se od ní něco naučit, neváhala jsem. V minulosti jsem měla zkušenost s několika učiteli zpěvu. Většina z nich měla ale striktní a naučený postup výuky. U Beego je to jiné, výrazně zábavnější a hlavně produktivnější. Přizpůsobí výuku vašim potřebám a vždy přijde na to, co stojí v tom, aby to bylo lepší. Ví, co dělá a vy to budete vědět také, díky ní! Společně jsme pracovaly na celé desce mojí kapely a byla pro mě velice důležitým motorem a neocenitelným rádcem. Singing with Beego is not only fun, it‘s the FUN.
Barbora Hájková
www.facebook.com/bagsmusic | www.bagsmusic.cz

NAPSAT REFERENCI

Pokud máš za sebou lekce zpěvu se Singing is Fun, budeme velmi vděčný za tvou referenci. Napsat nám ji můžeš buďto emailem na beegoshea@gmail.com nebo vyplněním tohoto formuláře. 

Děkujeme! :)