HEAR MY VOICE – vystoupení studentů 2017

Dne 08.října 2017 v Vnitrobloku Musican Factory Praha 7 odstartovalo další vystoupení našich nedočkavých studentů, kteří se na tento den dlouho připravovali. 

Čekalo je nejen hezký vyleštěné pódium, občerstvení a malý foto koutek ale i mikrofon a dívací.

Větší překvapení přišlo až během vystoupení.

Za mikrofonem se vystřídalo 14 odvážných zpěváků a zpěvaček ne jenom z České republiky ale i Španělsko, Itálie či Indie. Takže večer probíhal v dvou jazycích.

Pro někoho tento den byl výjimečný, protože to bylo úplně prvé vystoupení a pro dalšího sice už zkušenosti nějaké měli ale zpívali po dlouhé době.

I když nervozita byla, vše pak opadlo, protože zjistili, že jsou tam všichni studenti tak skvěly a podporující.

Ten kdo zpívá, tak ví, že stát před lidmi není jednoduché i když jste profíci. Proto jsme chtěli aby večer byl o překonaní strachu z podia,  a připravili jsme prostředí, kde se zpěváci můžou cítit příjemné a bezpečně. 

V ten večer zazněli různé hudební žárné, někteří se dopravázeli na kytaru sami ale důležité bylo, že jsme se hodně nasmáli. 

Hlavně když jsme před začátkem vystoupení studentů, společně s diváky, dali hromadně hlasovou rozcvičku.

Vše probíhalo dle plánu, až se zdálo, že to strašně rychle uběhlo.

Večer se zakončilo vystoupení jedné naše studentky a její celé kapely The Agony v akustickém podaní. Byl to naprosto úžasný rockový nářez. Baby z The Agony, nás dostali pocitově na vyprodaný stadion.

Pak už nastalo poděkovaní všem, kto na pódiu úspěšně vystoupil, všichni dostali památeční medaili s názvem „YOU ARE STAR“ jako symbol toho, že všichni jsme hvězdy je jedno jak dlouho svítíme.

Velkým podporou bylo taky obecenstvo, které dalo najevo svým potleskem, že se jim to líbilo jak studenti dali do toho své emoce a úplné maximum.

Večer ještě čekalo všechny jedno překvapení, které nikdo nečekal. 

Beego Shea před svými studenti, přiznala, že dnes vystoupil na pódiu i další student, kterého schovávala pod šatami. 

Studenti během přípravných měsíců tak pilně na sobě pracovala, že si ani nevšimli, že lektorka Beego je v očekávaní.

V ten večer oficiálně oznámila všem studentům, že ještě pár měsíců bude koučovat ale pak si dá aspoň 2 měsíce oddych, kým se prcek narodí, ale že se nemusí obávat, protože připravila pro ně lektory, kteří se o ně v době mateřské postarají.

Večer pak pokračoval gratulacemi a povídaní si o tom, jaké to bylo, chvíli se pak ještě zpívalo v kruhu,  kým nám v klube neřekli, že musí zavírat 🙂 

Opět neopakovatelný moment, plný zážitku, propojení stejně naladěných zpěváku a zpěvaček, nádherně strávený večer plný hudby.


Sdílet:

Facebook
WhatsApp
Email