HEAR MY VOICE 2019 – vystoupení studentů Singing is Fun

V centru Prahy se 3.3.2019 ve slavném klubu Celetná odehrálo jedinečné a nezapomenutelné vystoupení, které přineslo neuvěřitelnou dávku hudby a emoce. Na tomto pódiu se střídala celá řada talentovaných zpěváků a zpěvaček, z nichž mnozí zažili úplnou premiéru svého vystoupení.

Celkem 27 účinkujících se sešlo na jednom pódiu, vytvářející nezapomenutelnou atmosféru. Mezi nimi bylo 18 nadějných studentů, kteří se učí umění zpěvu s námi v Singing is fun, a dva hosté, kteří svým vystoupením umocnili celkový zážitek. Společně s našimi lektory a skvělými muzikanty vytvořili jedinečný hudební ansámbl.

Tento nádherný koncert, nazvaný „HEAR MY VOICE“ (Slyšte můj hlas), měl za cíl poskytnout studentům jedinečnou zkušenost zpívat s kapelou a vidět, jak jejich hlas ovlivňuje reakce diváků. Během 2,5 hodinového vystoupení jsme měli možnost poslouchat jeden úžasný hlas za druhým, které vytvářely nádhernou paletu příběhů našich studentů.

Každý z účinkujících byl jedinečný, přinášející své vlastní talenty a osobnost na pódium. Právě v tom spočívá krása hudby – v tom, že každý z nás může najít svůj unikátní hlas a vyjádřit se skrze něj.

Taková vystoupení pomáhají našim studentům překonat strach a získat jistotu při veřejném vystupování. Mohou se inspirovat ostatními účastníky, vzít si nahrávku z jejich vystoupení a pracovat na svém zlepšení během dalších hodin zpěvu. To je výhoda, kterou nabízíme v Singing is fun – možnost růstu a zdokonalování se v oblasti zpěvu.

Připojte se k nám a objevte sílu svého hlasu. Umožněte mu proniknout do světa hudby a zažijte úžasnou cestu plnou vývoje a radosti ze zpívání.

Sdílet:

Facebook
WhatsApp
Email