DŮLEŽITÉ INFORMACE

JAK SE PŘIHLÁSIT?

Využijte jeden z následujících kontaktů:

    +420 728 229 812

    beegoshea@gmail.com

    facebook.com/singingisfun/

Nebo vyplňte formulář a my se vám ozveme zpět:

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

CENÍK

Ceny platné od 1.9.2020 do 31.12.2020

Skupinové zpívání pro 3–5 osob (60minut)                 300,- Kč/os.
Děti 5–12 let (45 minut)                                                   550,- Kč
Jednorázová lekce (45 minut)                                         750,- Kč
Jednorázová lekce (60 minut)                                         900,- Kč
Balíček 5 lekcí na 2 měsíce (60 minut/lekce)           4 000,- Kč
Balíček 10 lekcí na 4 měsíce (45 minut/lekce)         7 000,- Kč
Balíček 10 lekcí na 4 měsíce (60 minut/lekce)         7 800,- Kč

V případě balíčku (10 lekcí na 4 měsíce) možnost uhrazení na splátky.
Kontaktujte nás na emailu beegoshea@gmail.com.

Čerpání hodin

Jednorázové lekce jsou vhodné:

 • pro pokročilé studenty, kteří přicházejí s konkretním zadáním - příprava na soutěž, studijní práce, příprava na koncert,
 • pro ty, kteří si chtějí hodinu nejprve vyzkoušet,
 • pro studenty, kteří preferují nepravidelné hodiny.

Balíčky 5 a 10 hodin jsou časově omezené, viz informace výše.

PLATEBNÍ INSTRUKCE

Číslo účtu: 1189014039/3030
IBAN: CZ23 3030 0000 0011 8901 4039
BIC: AIRACZPP 

Do zprávy pro příjemce, prosím vždy uveďte Vaše jméno a termín hodiny zpěvu.

KDY

Lekce probíhají pondělí – pátek od 13:30 do 21:00 hod.
Víkendové lekce dle dohody. 

S každým žákem jsou termíny dohodnuty individuálně dle časových možností obou stran.

Darujte voucher s hodinami zpěvu vašim blízkým.

 

NAŠE UČEBNY

UČEBNA 1 – BLUE

Koněvova 929/19, Praha 3
3. patro (budova Sokola)

 • 3 minuty od stanice Flora (linka A) / 5 minut od stanice Florenc (linka B, C)
 • bus zastávka Rokycanova (136, 175) / bus zastávka Tachovské náměstí (133, 207, 509)
 • možnost parkovaní – parkovací hodiny
UČEBNA 2 – RED

J. Želivského 2200/2 Praha 3
1. patro vpravo (hlavní budova Nákladového nádraží Žižkov)

 • 5 minut od stanice Želivského (linka A)
 • tramvajová zastávka Nákladové Nádraží Žižkov (1, 6, 8, 9, 10, 11, 16, 25, 93, 95, 95)
 • možnost parkovaní – free zóna v areálu

ZÁKLADNÍ PRAVIDLA SIF

POZDNÍ PŘÍCHODY

V případě, že již víte, že budete mít na hodinu zpoždění, informujte svého lektora. Lektor Vás očekává a může o Vás mít starost.

Bohužel v tomto případě nelze hodinu prodloužit, protože další studenti mají zaplacenou hodinu hned po Vás. Prosíme, dejte si záležet na tom, abyste vyrazili na hodinu opravdu včas (i v nejvyšší dopravní špičce).

ZRUŠENÍ HODINY

Domluvenou hodinu je možné jednoduše zrušit SMS zprávou, emailem nebo zprávou na Facebooku danému lektorovi, a to nejpozději den předem do 9 hodin ráno. Pokud se tak nestane, hodina Vám propadá, a je automaticky započítaná z vašeho předplatného.

V případě zrušení výuky ze strany lektora, bude hodina nahrazena v nejbližším možném termínu.

NÁHRADA HODINY – ZASTOUPENÍ JINÝM LEKTOREM

V případě, že lektor nemůže dorazit na hodinu, najde pro Vás náhradní termín nebo zajistí, aby hodina proběhla s jiným SIF lektorem. Každý z lektorů je aktivní zpěvák a může se stát, že má vystoupení, natáčení, workshop nebo je nemocný. Zároveň si ale přejeme, aby se Vaše výuka nepřerušila. Je důležité na sobě pracovat pravidelně. Lektoři u nás jsou úžasní mentoři a rádi Vám pomohou s Vaším tréninkem.

DOVOLENÉ A SVÁTKY

Jestliže víte, že někam odjíždíte, prosím, oznamte nám to dopředu, abychom mohli dát prostor jinému studentovi, který bude za hodinu navíc rád. Pokud víte, že budete nedostupní delší dobu (cca měsíc), předplatné hodin stále platí a Vy jen navážete ve výuce po svém návratu.

V případě, že odjíždíte na dobu delší než 2 měsíce, doporučujeme využít jednorázové lekce a po Vašem návratu si již můžete zakoupit předplatné dle Vašeho výběru.

Vyučování probíhá i přes prázdniny a o svátcích (kromě 22.12–26.12., 30.12.–2.1. ), vždy se však můžete informovat u svého lektora. V případě potřeby tréninku v uvedených termínech je možné se individuálně domluvit s Vaším lektorem.

PLATBY A VČASNÉ PŘEDPLATNÉ

Pokud jste se rozhodli pro jednorázové nebo předplacené hodiny a máte již domluvený termín první hodiny, je potřeba zaslat platbu nejpozději 2 dny před touto hodinou, aby peníze včas dorazily na náš účet. V případě, že platba nedorazí včas, student nemá nárok na hodinu.

Prosíme, sledujte, kolik již máte vyčerpaných hodin. Jakmile proběhne předposlední zaplacená lekce a přejete si ve výuce pokračovat, nezapomeňte poslat další platbu. Doporučujeme zkontrolovat na našich webových stránkách, zda se nezměnily některé z podmínek (cena, počty předplacených hodin, apod.). Samozřejmě vždy budete informováni o blížícím se konci Vašeho předplatného i ze strany lektora, nicméně je vždy lepší, pokud máte o svém předplatném přehled i Vy.

KODEX

Student na hodiny nechodí pod vlivem alkoholu nebo jiných omamných látek.

Student zná svůj zdravotní stav a neohrožuje tak lektora ani další studenty. V případě virových onemocnění a jiných nakažlivých nemocí (angína, chřipka, kožní onemocnění), oznamte tuto skutečnost svému lektorovi. Poraďte se se svým lékařem nebo lektorem, zda je vhodné hodinu absolvovat. Zrušit hodinu je v tomto případě možné kdykoliv viz Zrušení hodiny.

VYSTOUPENÍ / AKCE SINGING IS FUN / NAHRÁVACÍ STUDIO / SAMOSTATNÝ TRÉNINK

Pořádáme různé semináře a workshopy i mimo standardní výuku zpěvu. V případě zájmu se můžete informovat u svých lektorů nebo sledujte naší FB stránku. Také Vám bude udělen přístup do skupiny „SIF studenti“, abyste se mohli dovědět více.

Díky SIF se můžete zúčastnit různých akcí, vystoupení, které pořádáme pro studenty na dané úrovni (přejeme si, abyste nezpívali jenom ve sprše, ale vyzkoušeli si i práci na pódiu před lidmi, otestovali, jak Vám to jde a zjistili, co můžete zlepšit do příště). Informujte se u svého lektora, jak se můžete zúčastnit těchto vystoupení, co je potřeba zvládnout a jak se připravit.

V rámci SIF si můžete zazpívat i v nahrávacím studiu, získat tak novou zkušenost a zároveň si odnést výsledek na USB klíči či ho obdržíte v emailu. Upozorňujeme, že nahrávání ve studiu, ani s tím spojená práce lektora, není v ceně předplatného. Tuto možnost může uplatnit pouze student, který má již podstatnou část tréninku za sebou a s lektorem má nacvičenou konkrétní píseň pro nahrávání ve studiu. Informace o cenách získáte u svého lektora.

Každý student má také možnost získat SIF certifikát, který slouží jako ukazatel toho, co student již zvládl (viz nástěnka v učebně). Informujte se u svého lektora, jak daleko jste od získaní další úrovně SIF.

Pokud nemáte, kde cvičit, rušíte svým zpěvem souseda nebo nemáte doma mikrofon, máme pro Vás přichystaný prostor, kde můžete trénovat i bez lektora. Tato nabídka platí pouze pro naše studenty (stávající i minulé). Máte zde možnost tréninku s pianem, mikrofonem, hudebním podkladem či akustickou kytarou. V tomto prostoru však může být vždy jen jeden student. V případě zájmu se obraťte na Beego Shea prostřednictvím SMS zprávy nebo zprávy na Messengeru (viz sekce Kontakty).

LEKTOŘI SIF

Máte možnost vybrat si svého mentora.
Všichni procházíme školením tak, abychom byli ve výuce jednotní a mohli Vám poskytnout maximum. Každý z lektorů je ale také originální. Záleží na Vás, s kým se budete cítit dobře.

Také nabízíme možnost vyzkoušet více lektorů, stačí se předem domluvit.
Může to mít dobrý vliv na Váš zpěv. Někdy Vás může posunout stejná věc, avšak jinak řečená.

Pokud máte nějaké vlastní vystoupení / soutěž / nahrávání vlastní tvorby, můžete požádat svého lektora o pomoc. Každá hodina je pro Vás nastavená individuálně. Máme pro Vás přichystaný plán, ale pokud je něco, co má „deadline“, dejte nám vědět, abychom přizpůsobili Váš trénink.

Pokud doma cvičíte a nejste si jistí, že je to správně, domluvte se se svým lektorem, že mu pošlete ukázku. Lektor se Vám ozve co nejrychleji to bude možné, aby Vám pomohl. Prosím, berte však na vědomí, že lektor tuto činnost dělá ve svém volném čase a posílejte krátké nahrávky.

CO SI VZÍT SEBOU NA KAŽDOU HODINU
 • tekutiny (voda, čaj,...)
 • zápisník, do kterého si budete zapisovat poznámky a úkoly pro Váš další trénink
 • texty k písním, které cvičíte se svým lektorem
 • pokud možno pohodlné oblečení

SPOLUPRACUJEME: