DŮLEŽITÉ INFORMACE

čerpání hodin | platební instrukce | naše učebny | základní pravidla Singing is Fun

Jak objednat lekce zpěvu?

Je to velmi jednoduché. Nejdříve vyplňte PŘIHLÁŠKU díky které budeme mít základní informace o tom, co je váš cíl & směr a my se vám co nejdříve ozveme a domluvíme termín první hodiny zpěvu. 

Čerpání hodin:

Jednorázové lekce jsou vhodné:

V našem ceníku můžete najít zvýhodněné cenové balíčky. Balíčky jsou časově omezené.

Lekce probíhají pondělí – pátek od 13:30 do 21:00 hod.
Víkendové lekce dle dohody. 

S každým žákem jsou termíny dohodnuty individuálně dle časových možností obou stran.

Platební instrukce:

Číslo účtu: 1189014039/3030
IBAN: CZ23 3030 0000 0011 8901 4039
BIC: AIRACZPP 

Do zprávy pro příjemce, prosím vždy uveďte Vaše jméno. 

Můžeme Vás vygenerovat QR code, pro zrychlení platby

Nejde platit hotovostí na místě.

Naše učebny:

REED ROOM
BOHO ROOM

J. Želivského 2200/2 Praha 3
1. patro vpravo (hlavní budova Nákladového nádraží Žižkov)

ZÁKLADNÍ PRAVIDLA SIF

POTVRZENÍ POZVÁNKY NA LEKCI

Na základě přijaté platby Vám pošleme na Váš email google pozvánku na lekci, kterou je potřeba pokaždé potvrdit buď „ANO“ nebo „NE“. Případě, že zaškrtněte „NE, lektor se Vám ozve s návrhem dalšího možného termínu. „ANO“ znamená pro nás, že souhlasíte s termínem . Změnu termínu prosím hláste včas, nejpozději však den předem do 9 hodiny ranní, viz zrušení hodiny.

POZDNÍ PŘÍCHODY

V případě, že již víte, že budete mít na hodinu zpoždění, informujte svého lektora. Lektor Vás očekává a může o Vás mít starost.

Bohužel v tomto případě nelze hodinu prodloužit, protože další studenti mají zaplacenou hodinu hned po Vás. Prosíme, dejte si záležet na tom, abyste vyrazili na hodinu opravdu včas (i v nejvyšší dopravní špičce).

ZRUŠENÍ HODINY

Domluvenou hodinu je možné jednoduše zrušit SMS zprávou, emailem nebo zprávou na Facebooku danému lektorovi, a to nejpozději den předem do 9 hodin ráno. Pokud se tak nestane, hodina Vám propadá, a je automaticky započítaná z vašeho předplatného.

V případě zrušení výuky ze strany lektora, bude hodina nahrazena v nejbližším možném termínu.

NÁHRADA HODINY – ZASTOUPENÍ JINÝM LEKTOREM

V případě, že lektor nemůže dorazit na hodinu, najde pro Vás náhradní termín nebo zajistí, aby hodina proběhla s jiným SIF lektorem. Každý z lektorů je aktivní zpěvák a může se stát, že má vystoupení, natáčení, workshop nebo je nemocný. Zároveň si ale přejeme, aby se Vaše výuka nepřerušila. Je důležité na sobě pracovat pravidelně. Lektoři u nás jsou úžasní mentoři a rádi Vám pomohou s Vaším tréninkem.

DOVOLENÉ A SVÁTKY

Jestliže víte, že někam odjíždíte, prosím, oznamte nám to dopředu, abychom mohli dát prostor jinému studentovi, který bude za hodinu navíc rád. Pokud víte, že budete nedostupní delší dobu (cca měsíc), předplatné hodin stále platí a Vy jen navážete ve výuce po svém návratu.

V případě, že odjíždíte na dobu delší než 2 měsíce, doporučujeme využít jednorázové lekce a po Vašem návratu si již můžete zakoupit předplatné dle Vašeho výběru.

Vyučování probíhá i přes prázdniny a o svátcích (kromě 22.12–26.12., 30.12.–2.1. ), vždy se však můžete informovat u svého lektora. V případě potřeby tréninku v uvedených termínech je možné se individuálně domluvit s Vaším lektorem.

PLATBY A VČASNÉ PŘEDPLATNÉ

Pokud jste se rozhodli pro jednorázové nebo předplacené hodiny a máte již domluvený termín první hodiny, je potřeba zaslat platbu nejpozději 2 dny před touto hodinou, aby peníze včas dorazily na náš účet. V případě, že platba nedorazí včas, student nemá nárok na hodinu.

Prosíme, sledujte, kolik již máte vyčerpaných hodin. Jakmile proběhne předposlední zaplacená lekce a přejete si ve výuce pokračovat, nezapomeňte poslat další platbu. Doporučujeme zkontrolovat na našich webových stránkách, zda se nezměnily některé z podmínek (cena, počty předplacených hodin, apod.). Samozřejmě vždy budete informováni o blížícím se konci Vašeho předplatného i ze strany lektora, nicméně je vždy lepší, pokud máte o svém předplatném přehled i Vy.

KODEX

Student na hodiny nechodí pod vlivem alkoholu nebo jiných omamných látek.

Student zná svůj zdravotní stav a neohrožuje tak lektora ani další studenty. V případě virových onemocnění a jiných nakažlivých nemocí (angína, chřipka, kožní onemocnění), oznamte tuto skutečnost svému lektorovi. Poraďte se se svým lékařem nebo lektorem, zda je vhodné hodinu absolvovat. Zrušit hodinu je v tomto případě možné kdykoliv viz Zrušení hodiny.

Pořádáme různé semináře a workshopy i mimo standardní výuku zpěvu. V případě zájmu se můžete informovat u svých lektorů nebo sledujte naší FB stránku. Také Vám bude udělen přístup do skupiny „SIF studenti“, abyste se mohli dovědět více.

Díky SIF se můžete zúčastnit různých akcí, vystoupení, které pořádáme pro studenty na dané úrovni (přejeme si, abyste nezpívali jenom ve sprše, ale vyzkoušeli si i práci na pódiu před lidmi, otestovali, jak Vám to jde a zjistili, co můžete zlepšit do příště). Informujte se u svého lektora, jak se můžete zúčastnit těchto vystoupení, co je potřeba zvládnout a jak se připravit.

V rámci SIF si můžete zazpívat i v nahrávacím studiu, získat tak novou zkušenost a zároveň si odnést výsledek na USB klíči či ho obdržíte v emailu. Upozorňujeme, že nahrávání ve studiu, ani s tím spojená práce lektora, není v ceně předplatného. Tuto možnost může uplatnit pouze student, který má již podstatnou část tréninku za sebou a s lektorem má nacvičenou konkrétní píseň pro nahrávání ve studiu. Informace o cenách získáte u svého lektora.

Každý student má také možnost získat SIF certifikát, který slouží jako ukazatel toho, co student již zvládl (viz nástěnka v učebně). Informujte se u svého lektora, jak daleko jste od získaní další úrovně SIF.

Pokud nemáte kde cvičit, rušíte svým zpěvem souseda nebo nemáte doma mikrofon, máme pro Vás přichystaný prostor, kde můžete trénovat i bez lektora. Tato nabídka platí pouze pro naše studenty (stávající i minulé). Máte zde možnost tréninku s pianem, mikrofonem, hudebním podkladem či akustickou kytarou. V tomto prostoru však může být vždy jen jeden student. V případě zájmu se obraťte na Beego Shea prostřednictvím SMS zprávy nebo zprávy na Messengeru (viz sekce Kontakty).

LEKTOŘI SIF

Máte možnost vybrat si svého mentora.
Všichni procházíme školením tak, abychom byli ve výuce jednotní a mohli Vám poskytnout maximum. Každý z lektorů je ale také originální. Záleží na Vás, s kým se budete cítit dobře.

Také nabízíme možnost vyzkoušet více lektorů, stačí se předem domluvit.
Může to mít dobrý vliv na Váš zpěv. Někdy Vás může posunout stejná věc, avšak jinak řečená.

Pokud máte nějaké vlastní vystoupení / soutěž / nahrávání vlastní tvorby, můžete požádat svého lektora o pomoc. Každá hodina je pro Vás nastavená individuálně. Máme pro Vás přichystaný plán, ale pokud je něco, co má „deadline“, dejte nám vědět, abychom přizpůsobili Váš trénink.

Pokud doma cvičíte a nejste si jistí, že je to správně, domluvte se se svým lektorem, že mu pošlete ukázku. Lektor se Vám ozve co nejrychleji to bude možné, aby Vám pomohl. Prosím, berte však na vědomí, že lektor tuto činnost dělá ve svém volném čase a posílejte krátké nahrávky.

CO SI VZÍT SEBOU NA KAŽDOU HODINU
  • tekutiny (voda, čaj,…)
  • zápisník, do kterého si budete zapisovat poznámky a úkoly pro Váš další trénink
  • texty k písním, které cvičíte se svým lektorem
  • pokud možno pohodlné oblečení