Beego Shea

ZPĚVAČKA, LEKTORKA A ZAKLADATELKA SIF ŠKOLY
POROTCE V KARLOVARSKÉM HLASE 2019

HLAVNÍ ROLE V ROCKOPEŘE – Romeo & Julie 2018

www.rockopera.cz/romeo

HOSTITELKA PROJEKTU PRAGUE OPEN MIC
založeno v roce 2015

www.pragueopenmic.cz
www.facebook.com/pragueopenmic/

WEBOVÉ STRÁNKY

www.beego.cz
www.facebook.com/beegoshea/

NOVÝ SINGL „JEDINÁ“

Beego pochází z malého Slovenského městečka Námestovo. Zpěvu se věnuje od 6 let a již jako malá byla exhibicionistka a pódium byl její svět.

Reprezentovala s mnoha úspěchy základní a později i střední školu, své město i okres na různých pěveckých soutěžích nebo veřejných akcích. Navštěvovala lidovou školu umění a ve volném čase zpívala ještě v kostelním sboru. Od roku 1998 sama začala učit sborové zpívání pro mladší ročníky. 

Za hudbou nakonec odjela do České republiky, aby si mohla splnit svůj sen. Začínala v jedné pražské bigbeatové kapele, kde prošla rockovou školou. Mezitím rozvíjela své schopnosti v rámci dalších hudebních projektů a tanečních aktivit. Pro vylepšení svého hlasového potenciálu navštěvovala soukromé hodiny opery u pí. profesorky Vavrečkové. 

V roce 2004 se zúčastnila Slovenské Superstar a v prvním ročníku Československé Superstar se stala 15. nejúspěšnější Slovenkou v soutěži. Sama prošla několika hudebními žánry, protože ji baví objevovat a rozšiřovat svůj hudební obzor.

5 let fungovala jako frontmanka v úspěšné pražské kapele “Dirty Blondes”, s kterými vydala dvě desky a odehrála téměř 400 rock´n´rolových koncertů a festivalů v Čechách i zahraničí (Německo, Švýcarsko, Francie...).
www.bandzone.cz/dirtyblondes

Od začátku roku 2015 je na sólové dráze. Převážně pracuje na své tvorbě, ale nebojí se experimentovat ani se songy od světových interpretů.

V současné době má svobodné umělecké zaměstnání, vyučuje soukromě zpěv, aktivně zpívá, spolupracuje s řadou umělců v Čechách i v zahraničí na dalších hudebních produktech.

"Věřím, že všechno jde, když po tom člověk moc touží a jde si za tím."

NAPSALI O NÍ:

novinky.cz
kultura21.cz
czechblade.cz
musicserver.cz

i-klik.cz