Mám pedagogické vzdělání, baví mě předávání znalostí a hledání nových cest ke znělému hlasu a spokojenějšímu já. Užívám si setkávání s lidmi, jejich poznávání a mám snahu jim porozumět.

Zhruba 20 let koncertuji na pódiích jazzových klubů, festivalů, kostelů, na svatbách, soukromých oslavách, firemních akcích či mezinárodních konferencích. Vedla jsem hudební / hlasové workshopy (také pod záštitou organizace Hlasohled). V rámci svých autorských čtení (viz sekce vydané knihy v mém CV) zpívám a různě zapojuji děti do muzicírování.

V roce 2000 jsem s komorním sborem z Prahy odjela na Island v rámci pěveckého projektu Hlasy Evropy (Voices of Europe), kde náš evropský (celkem stočlenný!) sbor zpíval i s Bjork. V roce 2021 jsem natočila a vydala album svých ukolébavek „Jasmínové ukolébavky“ na vlastním labelu (www.kvaga.cz) a v říjnu 2023 jsem uspořádala koncert vlastních autorských písní „Nevýchovný koncert“ (viz záznam na mém YT).

Živím se také jako moderátorka a VoiceOver artist. Několik let byl můj hlas slyšet z televize, kde jsem uváděla následující TV program (ČT 1, ČT 2). Namluvila jsem také audio/knihu pro Albi z edice Kouzelné čtení (Vlastivěda, zeměpisná část).

VÍCE O BARA