Výuka zpěvu pro "všechny"

***** Žádná omezení a limitace *****

Začít můžete teď hned, bez předsudků do jaké věkové kategorie patříte nebo že jste jen začátečník.

Rodiče, i Vaše dítě může objevit něco, co ho skutečně baví a navíc se v rámci výuky zpěvu učí anglicky.

Někdo rád zpívá pro své potěšení nebo relaxaci, jiní zase pro vyjádření sama sebe, další se věnují vývoji svého dosavadního talentu.

Uvidíte, že je ve Vás víc než si myslíte a dokážeme společně tyto Vaše schopnosti dostat na povrch!!!


Začneme od začátku, ale nebojte, nebudeme zpívat "Skákal pes", nebo "Ovčáci, čtveráci". :) Důležité je, že milujete zpívaní. Zbytek Vás naučím.

Pro Amatérské sborové zpěváky, kteří se zpěvu již věnují a chtějí zlepšit svůj hlasový projev, rozsah a rozšířit své hudební a pěvecké schopnosti.

Zpívání pro maminky s dětmi Malé dítě si zpívá dříve než je schopné vyslovit první slabiku a zpěv matky na dítě působí blahodárně a má zklidňující účinky. Takže i maminky mohou hezky zpívat svým ratolestem.

Děti jsou nejlepší "materiál". Nemají zlozvyky a rychle se učí. Když mají vztah k hudbě, proč je nutit chodit na volejbal, když je baví zpívat. Zpíváním mohou projevit své emoce, co je přínos i ve výchově.Pojďte najít sami sebe a pozvednout Vaši originalitu. Zpívat umíte, teorii zlepšíme společně (odstranění zlozvyků, intonace a hlasová hygiena, rozsah).


Pokud potřebujete coaching na přípravu do soutěže nebo plánujete natáčení ve studiu a chcete, aby zde byl někdo nestranný (jako producent), popřípadě skládáte vlastní songy a hledáte melodické linky, back vokály nebo chcete song vylepšit, s tím vším Vám dokážu pomoci. U mne doma nebo ve Vámi vybraném nahrávacím studiu, kam mohu dorazit za Vámi.Forma výuky

Hodiny zpěvu probíhají formou individuální výuky. Můžete začít tím, že dorazíte na ukázkovou hodinu, abyste si udělali představu. Můžete si vybrat hudební oblast/žánr, v které se budeme pohybovat (populární, muzikál, opera, rock nebo alternativní zpěv). Moje metoda je založena na základě praxe, kterou jsem prošla sama, a proto sama vím, co nejlépe funguje a čeho vlastně můžete docílit. Teorie je ale velice důležitá, a ani já bych bez teorie daleko nedošla. Jednoduše řečeno, bez zapojení bránice, správného dýchaní, artikulace, hlasových cvičení, formace (tvoření tónu) a dalších segmentů se Vaše hlasové možnosti nebudou posouvat tak, jak chcete. :)Moje paní profesorka Vavrečková (uznávaná opěrní pěvkyně) sama říká, že u zpívaní se musí zapojit celé tělo. I ten poslední vlas na hlavě musí vibrovat, protože zvuk je vibrace. Proto u mne pracujeme se zrcadly, ne proto aby jste pózovali, ale aby jste se naučili vnímat části Vašeho obličeje a viděli pohyby svalstva u zpěvu. Jedem z mých žáků řekl, že zpívaní je téměř jako chodit do posilovny, v čemž měl pravdu. :)

K již zmiňovaným metodám výuky zpěvu jsem přidala ještě něco navíc. FUN - zábavu. Pomocí moderní technologie od Sony Playstation - aplikaci “SingStar”. Tato aplikace funguje na bázi snímaní Vašeho hlasu, kde hodnotí Váš hlasový potenciál. Jedná se spíš o formu zábavy, kde ale zároveň zjistíme a vyzkoušíme, jak si vedete s intonací, melodií a dalšími faktory. Rychleji tak najdeme nedostatky a hned můžeme pracovat na jejich odstranění. Pro děti je zde již zmíněné výrazné plus - procvičování angličtiny a seznámení i s jinou hudbou než dnešní typický americký Pop. Databáze "SingStar" obsahuje asi 5000 songů, takže máte možnost velkého výběru. :)

© 2017 Singing is Fun - Všechna práva vyhrazena. All rights reserved.