Reference od studentů
Andrea Kalousová"Vždycky jsem obdivovala hudebníky, zasněně se dívala, jak zpěváci stojí na stagi a mají ten obrovský dar - zpěv. S myšlenkou naučit se zpívat jsem si pohrávala od doby, co mi jeden klučina říkal, že to fakt jde. Myslela jsem, že je to něco, co buď člověk v sobě má nebo ne, což mi hned po pár hodinách s Beego došlo, že je kravina. :-) Trvalo mi dva roky k odhodlání začít a jsem strašně šťastná, že jsem našla tu odvahu a jen si ťukám na čelo, že jsem nezačala dřív. Ještě šťastnější jsem, že to byla rovnou trefa do černého, protože lepší učitelku bych těžko našla - někdo, kdo má ke každému studentovi osobní přístup se najde málokdy. Beego mám nejvíc ráda, na každou hodinu s ní se těším. A když jsem měla třeba pocit, že na to nemám, tak tu byla právě milá hodná Beego, která mi nikdy nedovolila takové myšlence uvěřit. Věřit v sebe samu je někdy těžké, ale když ve vás věří někdo tak přesvědčivě, jako je právě Beego, tak vás to jen nakopne tím správným směrem. Děkuju Ti naše milá Beego, že můžu být Tvým studentem."

Nikola Kandoussi (zpěvačka a kytaristka v The Agony)"K Beego mě dokopala Lucka Vonásková, protože jsem si pořád stěžovala, jak už musím se zpěvem něco dělat, že se při koncertech často vyřvu a jak lidi tvrdí, že zpěv je slabá stránka naší kapely, což mě dost vytáčelo. Když už přišlo na to, že se v kapele uvažovalo o přibrání sólové zpěvačky, řekla jsem si "Dost!" a během dvou dnů jsem stála u Beego před zrcadlem. Věděla jsem, že kromě techniky můj problém se zpěvem vězí i v psychice a sebedůvěře a troufnu si říct, že po pěti měsících s Beego jsme udělaly velký pokrok v obojím. Kromě účasti na Prague Open Mic, kde jsem snad poprvé zpívala sólově, beru jako super moment ten, kdy mi Beego poprvé řekla, že na to mám a že zpívat umím, což pro mě bylo zlomové. Začínám si pomalu připadat i jako zpěvačka, ne jen kytaristka, a co je hlavní, při koncertech z našich lekcí těžím (warm-up cvičení před setem, dýchání, otevírání pusy, barva tónu), progres je slyšet a cítím se daleko líp. Na Beego mám navíc neuvěřitelně ráda její drive, kdy mi nalije energii do žil během jediné hodiny, plus má opravdový zájem o to, co dělám v muzice i mimo lekce. To, že si ji vážím a mám ji ráda znamená, že se od ní snáz učím a je velkým přínosem v mém nejen muzikantském životě.Fakt hodně nejvíc doporučuju."

www.fb.com/theagonycz
www.theagony.cz

Honza Tláskal"Po několika letech zpívání v kapele jsem si řekl, že bych se to třeba taky mohl konečně naučit.. Zpíval jsem dřív, než mluvil (asi jako většina z nás) a zpívání zkrátka miluju. Svou „kariéru“ jsem zahájil už jako malý smrad v pěveckém sboru při základní umělecké škole. Jako o něco větší smrad jsem pak na gymnáziu narušoval kázeňskou morálku ve sboru své maminky, za což jsem pravidelně dostával přes hubu od svého tatínka... Jediný kluk mezi třiceti děvčaty? No jasně, že mi to stálo za to, chápejte... O něco později přišla kapela, kde na mě post zpěváka/frontmana tak trochu zbyl. Byl jsem v té chvíli totiž asi jediný, kdo tuto funkci může „tak nějak“ zastávat. Pak přišly první koncerty, první zlozvyky, první únavy a ztráty hlasu… Po pravdě jsem nikdy nebyl spokojený ani se svou barvou. „Učil” jsem se metodou: pokus – omyl, sjížděl nejrůznější videa na YouTube a říkal si, že by bylo fajn najít si učitele. Ne. Byla to nutnost a stál na tom můj další pěvecký osud! Legendy o Beego a její škole přivál vítr na Šumavu již dávno. Ale odhodlání zvednout telefon mi scházelo ještě nejméně další rok. (Tak a teď to víš..) Snad nemusím zdůrazňovat jak jsem šťastný, že jsem to nakonec udělal. Pověsti nelhaly! Beego je zkrátka poklad. Úžasná, usměvavá, neustále nabitá energií a připravená dostat z vás maximum. Žádné teoretické učebnicové poučky, ale individuální přístup a rady od někoho, kdo to má vyzkoušené sám na sobě. To je přesne to, co potřebujete/me! Najednou si koncerty užívám o 1000% víc, nejsem unavený, nevadí mi několik koncertů za den, víkend.. Mohl bych o tom napsat knihu a stejně by se do ní nevešly dojmy, jak moc mi to pomáhá. To zkrátka potřebujete, chcete a hlavně musíte vyzkoušet. A varuju vás - “Béčko” je silně návykový a nedá se to léčit! P.S. Jo a Beego je taky jediná, kvůli které mi stojí za to jet do Prahy na 60 minut.. "

www.facebook.com/Narttufanpage/
www.narttu.cz

Alex Casal (Spain)"I have been a year with Beego and She has helped me to be more aware of my own body, now I know that the facial expression is as much important as a correct breathing if you want to get a good sound. Also what amaze me the most, it is her hability to analyze the deepest detail in your sound and detect where is the mistake in your technique, I really admire that."

www.youtube.com/CovsPlay/

Deepak Koranga"Watching Beego sing at Prague open mic made me interested in learning singing techniques from her. It was one of the best decisions so far! My friends could notice difference in my singing very soon after I started. I have two years Indian classical vocals training background, but had no formal lessons for Western style singing. All the three teachers, Beego, Mirka and Mr. G are experts in different styles and Beego made sure that I get the best from all of them."

www.facebook.com/deepakkoranga2/

Tomáš Bárta"Beego jsem poprvé zaregistroval na Youtube v Say Something, a to při hledání něčeho úplně jiného. Trvalo mi víc jak půl roku se poprvé ozvat. První kontakt ve zprávách, poté asi půlhodinový hovor po telefonu s domluvením první hodiny. Na první hodinu jsem šel s obavami a sevřeným hrdlem. Ale těšila mě jedna věc. Od základky nesnášim noty. A podle not se fakt neučím. Od té doby se všechno otočilo díky několika věcem, přátelskýmu přístupu, cílenýmu učení, ochotě a trpělivosti. Na každou další hodinu se doslova těším. I když to jsou zábavný hodiny, odnáším si z nich spoustu cenných informací a za tu dobu cítím na sobě velký skok. Nedokážu si představit, učit se někde u „paní profesorky zpěvu“. Jestli se chceš zbavit trápení s trémou při zpívání, běž k Beego. Jestli se chceš naučit zpívat, běž k Beego. Protože je to právě ona, kdo to s tebou myslí dobře, kdo ti řekne do očí pravdu a postaví rovnýma nohama na zem. Díky moc, Beego."

Lucie Víšková/Zemanová"K Beego jsem se dostala zcela určitě díky osudu. Myslela jsem si, že po 11 letech studia zpěvu, 12 letech živení se hudbou a zpěvem s mnoha kapelami a plným úvazkem v ZUŠ (jako učitelka zpěvu a klavíru), mě už nemůže nic překvapit ani pořádně nakopnout, ale…. Už na první hodině mě Beego tak dostala svým přístupem, precizností a nakažlivou pozitivní energií, že jsem si hned předplatila 10 lekcí- i přesto, že na hodiny přes všechny mé aktivity není moc času, ale stojí to za to!! :) Mým přáním bylo rozšířit hlasový rozsah a dostat mě z mé komfortní zóny, což se Beego daří na 200%. Celou hodinu mě „mučí“, ale nakonec to vše dobře dopadne, plácneme si a já šťastně odcházím domů nabitá nejen pozitivní energií, ale i novými poznatky a vůlí plnit si své (nejen) hudební sny. Jsem moc ráda, že jsem Beego potkala – nejen jako učitelku zpěvu, ale hlavně jako člověka. P.S. Asi nikoho nepřekvapí, že je Beego jediná, kdo mě za posledních 17 let mého zpívání „donutil“ cvičit."

www.soulsisters.cz

Jakub Kinlovič (Slovensko)"Keď som usúdil, že ma spev dosť baví, začal som si hľadať učiteľa. Absolvoval som 2 skúšobné hodiny u iných učiteľov. Jeden z nich vyzeral byť neskúsený, počas celej hodiny ma chválil a mal som pocit, že s ním sa ďaleko neposuniem. Druhá učiteľka bola oproti SIF superdrahá a navyše vyzerala byť dosť neiniciatívna, keď som sa opýtal, či by ma zoznámila s nejakými ďalšími hudobníkmi. U Beego som sa to pýtať nemusel. :) Hodiny s Beego sú super. Pociťujem zlepšenie už po pár hodinách, aj keď s tým stále zďaleka nie som spokojný. Vďaka zrkadlovej technike sám vidím počas cvičenia doma, čo je správne a čo nie. Mám presný plán a konkrétne domáce úlohy, vďaka ktorým sa po každom týždni cítim lepšie a sebavedomejšie. Chce to veľa práce a potrebujem tomu venovať viac času, ale hodiny SIF ma presvedčili, že naozaj dokážem byť super spevák, ak na sebe budem makať."

Andiela Sabio"Beego jsem viděla zpívat na POM v La Loce. Když mi řekla, že učí zpívat, moc dlouho jsem se nerozhodovala a brzy se k ní přihlásila. Sice jsem nějakou dobu už sama zpívala, ale velmi zásadně mi chyběla technika. Beego ji vykřesala a stále vykřesává z mých nejtvrdších míst. Vždycky má pravdu. Když budete dělat, co vám říká, musíte to na sobě poznat. Ale musíte makat, makat, makat. Položí vás na zem, postaví před zrcadlo, donutí vás máchat rukama a dělat legrační grimasy, soustředit se na 4 věci najednou, 6x za hodinu vás rozesměje k připočůrání a všechno to má dokonalý smysl, pokud se váš trénink nesmrskne pouze na tu jednu hodinu týdně u ní. Beego prostě chceš."

Julie Gsly (zpěvačka v Chilli Eyes a InRush)"Od mala jsem zpívala do nějakých 14ti let ve sboru Kvodlibet, kde jsem se naučila techniku zpěvu, každopádně v podstatě jenom ve falzetu. Od nějakých 17ti jsem zpívala ve svojí první punkový kapele a pár let ve školním sboru, kde jsme si už mohli zpívat, co jsme chtěli. Začala jsem se teda sama za běhu učit, jak vlastně zpívat v kapele plnym hlasem jinak než doma u Youtubu, zkoušela jsem spoustu oposlouchaných technik, řevu a nacvičila si a vymyslela především spoustu zlozvyků.

Před rokem, když přišlo na další nahrávání s kapelou, tak jsem řekla, že už nechci dělat amatérský hokus pokusy a že chci udělat dobrý nahrávky konečně. To jsem řekla Honzovi Bláhovi, a právě ten mě poslal při nahrávání od mikrofonu k Beego a řekl něco ve stylu, ,,Jestli chceš aby to bylo dobrý, tak běž za Beego. Znám jí, je to skvělej člověk a rozhodně ti pomůže. Aspoň na pár hodin tam jdi‘‘.

Naštvala jsem se, Bláhu chvíli nenáviděla, Beego okamžitě zavolala a šla na první hodinu, kde jsem si hned zaplatila celých 10 hodin předplatné, abych se na to hned nevykašlala. (:D) Po prvních hodinách, kdy jsem se zbavovala trémy vůbec zpívat bez mikrofonu a bez kapely naplno před ,,cizím živým člověkem‘‘ a kdy jsme opakovaly a opravovaly základní techniky, začaly jsme pracovat na songu ,,The Star‘‘, který jsem chtěla v té době nahrát.

Asi po 2 měsících práce byl výsledek ze studia mnohem dál, než co jsem kdy zvládla sama. Takže jsem u Beego zůstala, protože mi pomáhá se pořád posouvat dál, cvičit nový techniky, jiný žánry moderním způsobem a trikama, který vám konzervatorní učitelé neřeknou, nebo vás je nenechají dělat. Takže Beego a Singing is Fun doporučuju, ať už chceš zpívat ACDC nebo Lady Gagu."

www.facebook.com/ChilliEyes.band

Nikola Ďuricová (Slovensko)"K Beego som sa dostala úplne náhodou cez odporúčanie kamaráta, ktorého som poznala v tom istom čase, tiež úplne náhodou. Povedal mi že ona je presne tá osoba, ktorú potrebujem aby mi pomohla s mojím spevom a sebavedomím. Povedala som si, že to skúsim. A teraz som nesmierne rada, že som ten krok urobila. Pociťujem pokroky, už po pár hodinách. Beego je taktiež skvelá osoba, ľudská, energická ako aj na pódiu tak aj v reálu a vie ako z človeka dostať to maximum. Vyučuje neobyčajne super technikou za pomoci zrkadla. Výuku prispôsobuje individuálne podľa typu študenta. Vie vysvetliť , poradiť, a nabudiť a posunúť k vašemu vytúženému cieľu. Teším sa na ďalšie spoločné hodiny s Beego. Ďakujem jej, výuke Singing is Fun a taktiež ďakujem za náhody ktoré ma vedú k správnym ľudom, správnym smerom."

www.facebook.com/nikoladuricovask/
www.youtube.com/nikoladuricova

Jakub Pazderka"Ahoj, moje jméno je Jakub a k Beego na hodiny chodím už skoro rok. Oslovil jsem ji přes kamarádku, která již chodila a všiml jsem si jejího progresu, což mě namotivovalo k tomu taky něco začít dělat. Měl jsem hroznou trému, strach, že mě uslyší někdo zpívat, protože jsem z počátku neměl žádné sebevědomí. Bylo to způsobené především tím, že jsem do té doby neměl vystoupení, nebo pozitivní zpětné vazby, ale i tak to byl můj tajný sen. Postupem času jsme odstranili zlozvyky, zlepšili artikulaci zpěvu, zpěv krkem a tím jsem posunul svůj hlasový rozsah. S každou hodinou se mé sebevědomí zvedalo a taktéž jsem za ten rok stihl celkem 4 živá vystoupení a zbavil se tak fóbie z jeviště.. Na Beego se mi nejvíc líbí, že je pozitivní, ambiciozní a skvělá zpěvačka. Pokud už necítíš progres a chceš to někam posunout, rozhodně to zkus!"

www.instagram.com/jakubpazderka

Lucie Vonásková"K Beego jsem přišla na hodinu, protože se o ní traduje, že je to nejlepší rokenrolová zpěvačka u nás. Potřebovala jsem pomoct s tím, abych se při koncertech nevyřvala. Hrajem punk a když jsme hrávali dvojáky (nedejbože dvoják v pátek a v sobotu další hraní), tak jsem sýpala, chraptěla, zpívala na prd a musela se z toho pak celý další týden léčit. Náš bejvalej zpěvák odešel kvůli nedomykavosti hlasivek, tak jsem se rozhodla to řešit radši zavčas. Beego je super, oproti ostatním učitelům má jasný plán, takže jsou vidět pokroky a přesně chápu, co mám doma cvičit a jak. Po třech měsících společné práce zvladám vícedenní řvaní bez chrapotu, Vincentku jsem hodila do koše a elektronickou cigaretu (hlasová hygiena, kterou učila moje bývalá učitelka) taky. Určitě se nebojte k ní přijít s čímkoli, co vám nejde nebo co byste se chtěli naučit, krom techniky vás taky připraví do studia a řeší konkrétní problémy na konkrétních písničkách. Moc se těším na každou hodinu a zpěv si užívám díky Beego čím dál víc a víc."

www.fancyfoxx.cz
www.facebook.com/fancyfoxxband

Valérie"Na stránky SIF jsem narazila při brouzdání po internetu, kdy jsem cíleně hledala výuku zpěvu. Web i FB stránka mě zaujaly - obsah, kladné reference, komunita studentů, společné hudební akce..., na nic podobného jsem předtím nenarazila. Tak jsem si řekla, že by to mohlo být víc než jenom chození na lekce zpěvu a napsala jsem Beego, která mi krátce nato volala a probrala se mnou základní věci.

Jaká je Beego a v čem je jiná než ostatní učitelé, které jsem měla možnost poznat? Je kamarádská, všímavá, příjemně mě překvapil její osobní přístup. Beego se mi věnuje nejen na lekcích, ráda kdykoli poradí, dá zpětnou vazbu, zajímá se o moji motivaci, fandí mi na mojí cestě. Když mám v něčem problém, snaží se mi vymyslet výuku na míru. Neradí jen, jak lépe zpívat, ale taky jak zvládat trému, pomáhá studentům překonávat zábrany organizováním karaoke večerů, open mics, workshopů.. Je fajn, že to nebere jen jako práci. Dává do toho mnohem víc!

Se SIF jsem zažila fun! Taky skleslost, že mi něco nejde, trénování zpěvu je dřina! Taky společnou radost, že se mi něco povedlo, zažila jsem krásný večer na open mic a doufám, že takových akcí ještě hodně zažiju.

Pořád se učím, třeba jak víc prožívat zpěv, jak dát písničkám šťávu, jak vyloudit ten správný zvuk :)))

Pro zpívání u Beego není třeba zvlášť velké odvahy, i když ne každý je hned schopný zpívat, když je pod drobnohledem. Ale Beego vám dodá odvahu a bude vás podporovat. Když budete chtít, úspěch se určitě dostaví!"

Alberto Pennacchia (Italy)"Lessons with Beego are challenging but I am always having a lot of fun. I never sang before I had these lessons, but in the last 3 months I have been on stage twice. I could not have done it without her. It is hard work but it pays off. I always look forward to the next lesson and everytime I get a little bit better. I am starting to believe in myself as a singer and I found out that Singing is Fun."

Looke Luka"Kdyby jste se mě před rokem zeptali, zda-li se budu učit zpívat, nejsem si jistý, co bych Vám na to odpověděl. Když ovšem jeden můj dobrý kamarád začal básnit, jak od nedávna chodí na zpěv a jak jsou hodiny u jakési Beego super, řekl jsem si, že jednu lekci zkusím a uvidím. Měl jsem takovou představu, že mě čeká hodina hudební výchovy něco jako ve škole. Realita byla ovšem úplně jiná. Ještě před lekcí mi Beego nejprve volala a možná půl hodiny jsme se následně bavili o tom, proč chci vlastně zpívat a co si od toho slibuji. Zajímaly ji má očekávání. Požádala mě, abych si rozmyslel, co bych se chtěl v následujících měsících naučit a kolik času mám možnost pravidelně trávit cvičením. Když to zkrátím, jedním dechem mě mile překvapila svým energickým, precizním a cílevědomým přístupem šití studijního plánu na míru. Až jsem nabyl dojmu, že lekce budou rázu spíše formálního. Jakmile jsem se ocitl na první hodině, nastoupilo ovšem další překvapení. Beego dokázala skloubit mé ambiciózní cíle s příjemně uvolněnou atmosférou výuky. Vytvořila mi plán a lekce, kam nechodím proto, že bych měl nebo snad musel, ale proto, že chci a že s každou hodinou pozoruji chuť se dále zlepšovat. Pokud byste mi položili otázku, co je pro mě znakem dobrého učitele, asi bych Vám řekl, že je to schopnost učit každého dle jeho nebo jejích individuálních schopností, cílů a potřeb. A přístup Beego mi v tomto ohledu naprosto vyhovuje."

Bechy (Kateřina Becherová)"O výuce zpěvu Singingisfun jsem se dozvěděla náhodou od kamaráda. První příjemná změna byla určitě výuka v domácím prostředí oproti školní učebně. Člověk se dokáže lépe uvolnit. K Beego jsem přišla bez jakéhokoliv očekávání. Po prvních pár lekcích jsem ale cítila, že mě to začíná bavit, a že se na další hodinu těším. Beego má zajímavou formu výuky, techniku procvičuje mj. i zábavnější formou, např. na cover songách, které pak jdou se studentem nahrát do studia. Má také velmi osobní přístup ke každému z nás, pomáhá mi s vlastní tvorbou. Pro všechny učitelky, ke kterým jsem chodila, lekce skončila se zabouchnutím dveří. S Beego to je jiné. Víte, že na Vás myslí, když jdete do studia, na koncert, zavolá vám když jí napadne nějaká technická pomůcka, backvokál do písničky... Za dva a čtvrt roku, co navštěvuji hodiny singingisfun, jsem se naučila hlavně věřit sama sobě a tomu, co dělám, naučila jsem se ovládat svůj hlas, překonat strach atd. Kromě toho všeho jsem skrz Beego poznala spoustu dalších skvělých muzikantů. Beego rozhodně doporučuji! Její energie je stejně neuvěřitelná jako její zkušenosti!"

www.facebook.com/bechyofficial
www.soundcloud.com/bechyyy

Tomáš Brychta"Vzpomínám si na mé první setkání s Beego. V té době jsem byl ustrašený, mutující kluk, který se bál se projevit. A chtěl jsem zavrhnout svůj sen: hrát v muzikálech. Mamka mě nakonec "dokopala" k tomu, abych se s Beego setkal. Měl jsem opravdu strach, protože jsem nevěděl, co čekat. Beego naprosto předčila má očekávání. Byla nejenom krásná, ale i chytrá, milá a vtipná. Dalo se s ní bavit jako s vrstevníkem. První hodina sice proběhla trochu krkolomě, ale to bylo způsobeno mými nervy. Od té doby šlo vše jak na drátku. I přes mé chyby to Beego se mnou nikdy nevzdala, pořád dokola mi opakovala, co je důležité pro mě a pro můj hlas. A je její zásluha, že jsem sebral odvahu a šel to zkusit na Mezinárodní konzervatoř. Považoval, považuji a budu považovat Beego za jednu z nejlepších učitelek zpěvu."

Petr Holeček"Pokud chcete v životě něčeho dosáhnout, potřebujete mít kolem sebe lidi, kteří vás budou podporovat a pomáhat vám překonat sebe sama. Lidi, kteří vám pomohou najít a rozvíjet váš potenciál, hledat nové cesty a nebudou vás nutit do zaběhnutých škatulek. Beego je přesně tento typ člověka. Jsem moc rád, že jsem ji potkal a doufám, že bude prostor pro naši spolupráci. :)"

Šárka Tesařová"Jak jsem se dostala k Beego, je úsměvná historka, která končila úsměvným zadáním: "najít učitele zpěvu, který je schopen učit rockový zpěv, lekce vést v angličtině a učit dohromady úplného začátečníka (mě) a kluka, který je výborný hudebník a chce na sobě pracovat". Beego dokázala přijmout tuhle výzvu a vytvořila pro nás dva naprosto neuvěřitelné lekce na míru! Po létech dlouhého přesvědčení, že zpěv je něco, co definitivně není nic pro mě, mi právě Beego dokázala otevřít dveře a ukázat, že to určitě půjde, když na sobě nepřestanu pracovat. Beego je živoucí gejzír energie, kterou dokáže předávat svým žákům a přesto ji nikdy žádná neubyde. Zpívání s ní je jako připojit svojí vlastní baterii do nabíječky a po skončení lekce mit nabito na 100%. Díky za to všechno!"

Oxana"Když si vzpomenu na první den, kdy jsem s obavami přišla za Beego a řekla jsem, že chci zpívat, je to až neuvěřitelné. Tehdy jsem využívala svůj hlas dle mého názoru tak na 20 % a mé sebevědomí bylo na bodu mrazu, ne-li níž. Netušila jsem, že jednou vystoupím před lidmi a zazpívám píseň. Netušila jsem ani ve svých snech (těch reálných), že jednou natočím svůj první cover. Postupně víc a víc odhaluji krásu svého hlasu. Postupně víc a víc poznávám možnosti svého hlasu. A tím i stoupají mé cíle a sny. A i když jsem měla fáze, že mi to nejde a že na to nemám, tak tu byla právě milá, úžasná a trpělivá Beego, která mi věřila víc, než já sama sobě. Je neuvěřitelné, jak je srdečná. Mohla jsem se jí i svěřit se svými nemilými událostmi a poznala jsem, jak je velmi empatická a jak mi opravdu chce pomoci se otevřít, abych se mohla projevit naplno. Líbí se mi, že výuku přizpůsobuje a upravuje dle mých případných požadavků. Mám opravdové štěstí, že jsem se mohla potkat právě s Beego, protože si nemyslím, že bych se jinou cestou dostala ke zpívání a opravdovému projevení sebe sama. Zpívání totiž miluju! Nacházím ve zpěvu až něco pro mě terapeutického nebo jinak řečeno léčení mé duše. Je mi ctí učit se právě od Beego a jsem vděčná za každou hodinu, akci, workshop. Jsi nejlepší. ❤ Mám tě moc ráda! ❤"

Rob Raven (Slovensko)"Ak máte sen, a chcete sa k nemu priblížiť a splniť si sny, tak je potrebné mať vo svojom živote tých správnych ľudí. Pre mňa tým človekom je famózna Beego, ku ktorej som sa dostal cez slečnu Jane Medjuza Hall. Moje meno je Rob Raven a som frotmanom slovenskej (Košickej) melodic-metalcoreovej kapely Meredith. Moj hlas potreboval a stále potrebuje disciplínu a drinu, pre dosiahnutie svojho cieľa. Budem k Beego chodiť, ak sa bude dať čo najdlhšie. Cítim sa pri nej sám sebou, taktiež je to zábava a baví ma to byť na jej hodinách. Cítim pokrok, že hoj hlas a ucho sa začínaju zbližovať. Ďakujem ti veľmi pekne Beego, že sa mi venuješ."

www.facebook.com/MeredithOfficial

Marek Přibramský"K Beego jsem se dostal na doporučení od kamaráda z práce, který k ní už nějaký čas chodil a nemohl si jí vynachválit. Řekl jsem si, že je na čase se zpěvem něco začít dělat, protože mě vždycky bavil. Po necelém roce tento krok hodnotím velmi pozitivně. Nejen, že mě Beego pomohla odstranit různé zlozvyky spojené se špatnou artikulací, dýcháním atd. ale také byla velmi trpělivá a vždycky pozitivní, což mi hodně pomohlo zpěv zlepšit po všech stránkách. I když jsem byl někdy protivný a neochotný dělat nějaká cvičení, tak mě prostě donutila danou věc vypilovat a to je asi největší přínos. Kromě zlepšení samotného zpěvu mi potom ještě nabídla vystoupit veřejně, což člověka zase o něco posune. Určitě všem moc doporučuji!"

Matt Harvey (Australia)"First of all, as someone who doesnt have a background in singing I was definitely nervous. After 5 mins that was all gone!

Beego really helped me discover my voice. Her breathing techniques helped me realise that my voice is an instrument like any other. I found out that singing is as much about projecting your personality as much as actually singing. Being introverted this was challenging, but I couldnt recommend a better exercise is self discovery.

The path to discovering ones voice is difficult and takes hard work. Beego's motto that Singing Is Fun is 100% true. If you are having fun then you will progress much faster soar to new heights.

Beego's level of professionalism is second to none and I felt like there is no one more capable than in kicking this voice into gear. Given her incredible singing ability, people skills, as well as years of live performance I am confident that she can provide the the guidance needed for whatever level of singing I reach.

So for the new singers, dont be shy and let Beego release the fire inside. :)"

Marin Mannies (USA)"If you want to rock, Beego will help you rock. She will help you to sing of course, but will also help you deal with stage fright issues with practical advice. She has the chops and she knows what she's doing; she will tailor the lessons to your vocal needs. I recommend her especially to students who are planning to perform soon in any capacity."

Szilvia Balogh (Hungary)"Singing with Beego is definitely FUN! She is super enthusiastic, no matter what style of song you work on. She is thorough when it comes to the basics, but pretty flexible and gives you freedom when it’s about your artistic expression. I also loved that she was coming up with new and new ideas for the practicing to find the method that fits the most to my personality. And all this just worked perfect even in English."

Jan Bláha (Total record studio)"S Beego Shea spolupracuji téměř 3 roky. Společná práce je vždy něčím zajímavá a inspirativní, protože počet žánrů, kterým se věnujeme má rostoucí tendenci. Cením si spolehlivosti a citlivého přístupu ke studentům, kolegům a všem, kdo se v jejím okolí pohybují. Singing is fun škola je zajímavá tím, že každý student zpěvu dostane šanci projevit svoje „Já“ a díky tomu dosahuje cílů tempem, které je mu přirozené."

www.facebook.com/Total-Record-Studio
www.totalrecord.cz

Jakub Rissaweg"K Beego jsem začal chodit na zpěv, potřeboval jsem se začít projevovat v kapele ke kytaře i jako spolehlivý backvokalista. Netrvalo dlouho a podařilo se nám úspěšně odstranit bariéry v mé hlavě a v mé hlasové (ne)technice, které mi bránily zpívat “z plných plic”. Naše společná aktivita však nezůstala jen u hodin zpěvu a brzo přerostla ve společný čas u mně ve studiu, u klavíru nebo při skládání písniček pro její sólovou dráhu; zároveň dneska nahrávám i další žáky singingisfun.cz. Beego je kreativní a zkušená muzikantka a taky učitelka, která se dokáže člověku přizpůsobit a dovést ho k jeho cíli! Lekce bych doporučil každému, kdo si jde za svým a nechce do konvenční hudebky. Na hodiny se budete těšit, pracovat můžete přesně na materiálu, kterému se chcete věnovat, a než stačíte mrknout, budete jako bonus obklopeni komunitou super kolegů, kteří se okolo Beego točí. A to není jen tak: je až zarážející, kolik lidí, se kterými se teď pravidelně vídám, dala Beego dohromady! Až prvně natočíte vaši oblíbenou skladbu a se spokojeným úsměvem se zaposloucháte do výsledku, uvědomíte si, že vaše dobře nasměrované úsilí za to stojí. Palec vzhůru!"

www.facebook.com/StudioBluePraha
www.facebook.com/DefineMeBand

Ondřej Off"Beego!”. “Zkus Beego!”. “Chodil jsem k Beego a super…” slýchal jsem od svého okolí kdykoliv jsem si povzdechl, že potřebuju (solidního) učitele na zpěv. Tak jsem to zkusil. Na první návštěvu Singing Is Fun jsem šel se skepsí v srdci, živenou předchozí zkušeností s různými učiteli. „Hm, tohle ti nejde, s tím ti nepomůžu..“ „Jste starý, to už nepůjde..“ „Jo vy nemáte notový sešit? A jak se jako chcete učit zpívat bez notového sešitu?“ Beego trvalo necelých deset minut, než mě přesvědčila, že to půjde a v podstatě, že když se chce na obou stranách, jde všechno. Tam kde lineární příručkové a konvenční vyučovací postupy naráží na bariéry a vyučující nemají dostatek kreativity je překonat, se na hodinách Singing Is Fun začíná. A mistrně se přeskakují dvojitým saltem vzad. Beego má osobitý a hravý styl výuky. Nenechá se odradit neúspěchem a bude na vás zkoušet nejrůznější techniky, dokudsetoprostěnenaučíte! A že já jsem po patnácti letech řvaní v punkové kapele tvrdý oříšek. Beego je malá atomová puma připravená explodovat zase a znova a smést vás vlnou pozitivní energie, naučí vás zpívat a (neptejte se mě jak) nenásilně donutí koukat na život z té lepší stránky. Jsem vděčný a rád, že můžu být jejím žákem. :)"

www.facebook.com/DefineMeBand

Kristýna Angelina Rycovská"O Singing is fun jsem se dozvěděla přes kamarádku mojí mamky. Školu jsem si vybrala, protože jsem už delší dobu chtěla chodit na hodiny zpěvu a po pár hodinách jsem se rozhodla, že chci pokračovat. Hodiny mě bavily, líbilo se mi, že to bylo u Beego doma, byla to příjemná změna. Hodiny mě naučily jak správně při zpěvu dýchat a taky se mi s pomocí Beego podařilo rozšířit svůj rozsah tónů. Můžu říct, že určitě dokážu zpívat o dost výše než před lekcemi s Beego. Singingisfun bych určitě doporučila ostatním."

Natty Ryal"K hodinám zpěvu jsem se původně dostal díky své bývalé přítelkyni, která mi skrze svou kamarádku (shodou okolností již tou dobou žačku u Beego) darovala k Vánocům prvních 10 lekcí v podobě dárkového voucheru. V žádném případě bych neměnil. Výuka Beego se dle mého liší především v tom, že každý student je de facto i kamarádem mimo hodiny, a tak to má více osobnější podtext. Dále, z toho co mohu porovnat, je výuka zaměřena na konkrétní nedostatky, se kterými se pracuje, proložená domácím samostudiem atp. Hlavně ale ten přístup ke studentům. Naučil jsem se díky tomu základy co se týče technik a práce s dechem a díky tomu jsem schopen lépe realizovat melodie, které mám v hlavě do skutečné podoby a velmi se jim přiblížit či jich rovnou dosáhnout/pokořit je. Zpěváci či začátečníci by měli vyzkoušet výuku u Beego již z mnou výše zmíněných důvodů, plus za samotný pokus a první hodinu nic nedají. Poté se mohou rozhodnout zda jim tento přístup vyhovuje a na spolupráci navázat. Lektorka Beego je velmi přátelská, vždy usměvavá a pozitivní, dokáže poradit s konkrétním problémem a najít na něj řešení, je velmi angažovaná v tom co dělá a především je vidět, že to dělá ráda a baví ji takto pomáhat a předávat dále své lety nabyté zkušenosti. Singing is fun bych rozhodně doporučil všem zájemcům, kteří mají chuť zlepšit se a posunout svůj zpěv na zcela jinou úroveň a to platí nejen pro začátečníky, ale i pokročil= a pravdou je, že už jsem několika lidem z mého okolí její lekce doporučil."

www.facebook.com/Natty-Ryal
www.soundcloud.com/natty-ryal

Tereza Vincourová"Hodiny zpěvu v Singing is fun mi daly mnoho nejen po hudební stránce, ale také té lidské. Neznám více inspirativního člověka, než je Beego, tudíž nelituji toho, že jsem měla možnost podstoupit hodiny u této skvělé osoby. Beego znám několik let z koncertů a vždy působila jako velmi energický člověk. Uplynulo několik let a já si řekla, že můj zpěv je třeba zlepšit a to o dost. Osud a síla facebooku tomu chtěla, abych se přiučila právě u ní. Tudíž díky FB a kontaktům tam, jsem se dozvěděla, že Beego zpěv vyučuje. Vzhledem k tomu, že to byla má první zkušenost s hodinami zpěvu, nemohu soudit a hodnotit s jinými praktikami, avšak upřímnost, domácí prostředí, pohodový a přátelský přístup jsem velmi ocenila. Hodiny mi daly neskutečně moc. Naučila jsem se pracovat nejen sama se sebou, jako s člověkem, ale také jak správně zpívat, využívat své tělo tak, aby vydalo co nejlepší zvuk. Díky těmto informacím a základům jsem zjistila, že jsem vlastně vše dělala špatně. Jako skvělou výhodu vidím naučení se zpěvu na songu, který si sami vyberete. Píseň, kterou má člověk rád a který ho nějak motivuje je vynikající způsob jak se zlepšovat víc a víc. Mé zkušenosti jsou bohužel krátké, ale bohatě mi stačí na to abych věděla, že Singing is fun mohu doporučit všem, kteří se chtějí zlepšit nejen po hudební stránce, ale také té životní. Učitelka Beego Vám dá tolik energie a motivace jako snad nikdo. Těším se na další spolupráci a zároveň tímto děkuji, že jsem měla tu čest a možnost učit se od nejlepší!"

Barbora Hájková"O Beego, jako o učitelce zpěvu, jsem se dozvěděla od našeho managera kapely. Měla jsem šanci jí předtím vidět s kapelou na podiu a vždy jsem obdivovala její rozsah, techniku a energii, kterou do zpěvu a koncertu dávala. Když jsem dostala příležitost se od ní něco naučit, neváhala jsem. V minulosti jsem měla zkušenost s několika učiteli zpěvu. Většina z nich měla ale striktní a naučený postup výuky. U Beego je to jiné, výrazně zábavnější a hlavně produktivnější. Přizpůsobí výuku vašim potřebám a vždy přijde na to, co stojí v tom, aby to bylo lepší. Ví, co dělá a vy to budete vědět také, díky ní! Společně jsme pracovaly na celé desce mojí kapely a byla pro mě velice důležitým motorem a neocenitelným rádcem. Singing with Beego is not only fun, it‘s the FUN."

www.facebook.com/bagsmusic
www.bagsmusic.cz

Honza Šimků"K Beego jsem se dostal na doporučení kamarádů muzikantů, kteří na ni pěli jen samou chválu a já nemůžu jinak, než se k nim přidat. Začínal jsem u ní jako úplný pěvecký amatér a během pár měsíců ze mě udělala zpěváka. Beego je výborná profesionálka, ale zároveň neskutečně přátelská. Vycítí, co ve studentovi je, pomůže ho posunout na cestě za jeho snem, a když to zrovna nejde, umí podržet a dodat sebevědomí, aby nepřestával bojovat. Pokud se chcete naučit zpívat, nezáleží na tom, kdo jste ani jaký žánr vás baví, Beego je ta pravá, kdo z vás dostane to nejlepší. Z lekcí Singing is fun si odnesete vědomosti, radost, sebevědomí a ještě větší chuť zpívat."

Peter Studeník"Beego mi doporučila moja kamarádka. Bolo to v dobe, keď som absolutne nevedel spievať a neveril som, že niekedy budem vedieť. Ale moc som CHCEL. Zo začiatku som tomu moc neveril, ale keď som trafil prvé tóny, cítil som sa úžasne a postupne začal veriť, že raz by to mohli ísť. Pomohla mi jej velká trpezlivosť a to, že to so mnou nevzdala, ani keď mi to nešlo. Už sú tomu tri roky kedy som začal. No a dnes ? Spievam jeden krát v mesiaci v zbore so spevákmi, ktorý spievajú celý život. Ak ťa láka spev a nevěříš, že sa to niekedy naučíš, ale cez to všetko tvoja duša spievať chce, moc ti Beego doporučujem. Je to zlatíčko a zároveň velká profesionálka Jej nadšenie a láska k spevu ma inšpiruje dodnes."

Martina Havlíčková"K Beego jsem se dostala díky mojí báječné ségře, která náhodou objevila web Singing is Fun, a se slovy: "heleď, tohle vypadá fajn, to bys mohla zkusit!" - Za což jsem jí teď nesmírně vděčná! Zpívat si sama ve sprše je sice fajn, pokud ale člověk chce, aby to nezůstalo jen u toho, ale aby se i někam posouval, je jedním z řešení začít zpěv studovat. Jo, je to dřina, když mi něco nešlo, vztekala jsem se a nechtěla jsem dál pokračovat, ale vždy, když jsem vstoupila do té nesmírně přátelské atmosféry - na výuku k Beego, byla to právě ona, kdo mi dodal neskutečné množství energie, díky kterému mě dokázala nakopnout dál a postupně po malých krůčcích začaly přicházet výsledky, a já se dostávala někam, kde jsem nikdy předtím nebyla. Díky skvělému vedení pozitivní, energické a neskutečně motivující zpěvačky Beego, jsem začala zvládat trému při vystupování, nebála se zkoumat co všechno si ještě můžu se svým hlasem dovolit. Otevřely se mi nové možnosti, kam se posouvat a zpěv pro mě začal být velkým zdrojem radosti. Beego je mým velkým vzorem a zároveň člověkem, na kterého se mohu kdykoliv obrátit s vlastní tvorbou, pochlubit se s dalšími pokroky v hudbě, a vždy mi jsou dveře otevřené, za což jí jsem moc vděčná! Singing is Fun bych určitě doporučila všem, kteří hledají někoho, kdo by jim pomohl nejenom v rozvoji po hudební stránce, ale i po té osobní. Těším se na další spolupráci!"

www.facebook.com/tesnevedleband

Marie Psotná"U Beego jsem se učila zpívat, už je to nějaký čas. Detaily si již moc úplně nepamatuji, ale zážitek ve mě zůstal. A to velmi živý a příjemný. To je pro mě důležité. Beego mi odhalila, do té doby mě neznámé, techniky zpěvu a možnosti, jak být lepší a jak si v této oblasti začít více věřit. Její výuka i metody jsou v mých očích na vysoce profesionální úrovni a co víc, má ke svým studentům velmi individuální přístup a umí se přizpůsobit schopnostem a možnostem každého jednotlivého zpěváka. Za mě velmi doporučuji a při příštím rozhodování kam a proč - pro mě jasná volba! SINGING IS FUN!"

www.kontaktovka.cz


© 2017 Singing is Fun - Všechna práva vyhrazena. All rights reserved.