O nás
Foto Foto
Foto
Beego Foto
Foto
Foto
Foto Foto
Foto
Beego Shea
LEKTORKA A ZAKLADATELKA SIF

Pocházím z malého Slovenského městečka Námestovo. Zpěvu se věnuji od 6 let a již jako malá jsem byla exhibicionistka a pódium byl můj svět. :)

Reprezentovala jsem s mnoha úspěchy základní a později i střední školu, své město i okres na různých pěveckých soutěžích nebo veřejných akcích. Navštěvovala jsem lidovou školu umění a ve volném čase zpívala ještě v kostelním sboru. Od roku 1998 jsem sama začala učit sborové zpívání pro mladší ročníky.

Za hudbou jsem nakonec odjela do České republiky, aby jsem si mohla splnit svůj sen. Začínala jsem v jedné pražské bigbeatové kapele, kde jsem prošla rockovou školou. Mezitím jsem rozvíjela své schopnosti v rámci dalších hudebních projektů a tanečních aktivit. Pro vylepšení svého hlasového potenciálu jsem navštěvovala soukromé hodiny opery u p.profesorky Vavrečkové.

V roce 2004 jsem se zúčastnila Slovenské Superstar a v prvním ročníku Československé Superstar jsem se stala 15. nejúspěšnější Slovenkou v soutěži. Byla to hezká zkušenost. Sama jsem prošla několika hudebními žánry, protože mě baví objevovat a rozšiřovat svůj hudební obzor.

5let fungovaní jako frontmanka v úspěšné pražské kapele
“Dirty Blondes”, dvě vydané desky, odehráno téměř
400 rock´n´rolových koncertů, a festivalů v Čechách
i zahraničí (Německo, Švýcarsko, Francie...).
www.bandzone.cz/dirtyblondesOd začátku roku 2015 jsem na solové dráze. Převážně pracuji na své tvorbě, ale nebojím se ani exprerimentovat se songy od světových interpretů.Napsali o mně:
musicserver.cz
i-klik.cz

V současné době mám svobodné umělecké zaměstnání, vyučuji soukromě zpěv, aktívně zpívám, spolupracuji s řadou umělců v Čechách i v zahraničí na dalších hudebních produktech. Od roku 2013 pracuji pro výjimečný projekt New Life, v kterém jsme se zaměřili přímo na mladé lidí, kteří chtějí dosáhnout svého cíle, nevědí jak začít nebo hledají podporu od společnosti.
Více na www.new-life.cz

"Věřím, že všechno jde, když po tom člověk moc touží a jde si za tím."

Foto
Foto Foto
Lukáš Čenda Grüner (Mr.G)
HUDEBNÍK, PÍSNIČKÁŘ, BUSKER

Bývalý student Akademie múzických umění v Praze. Narozen v Berouně v České Republice. Lukáš se muzikou začal živit jakožto pouliční muzikant (ve většině anglicky mluvících zemích se této umělecké disciplíně říká busking ). Přestože pochází z České Republiky, jeho domovskou scénou je Německý Norimberk, kde stále přechodně žije a kde nabyl většinu svých hudebních zkušeností. Drtivou většinu svých koncertů a vystoupení totiž odehrál právě tam. Spolupracoval také s dalšími hudebníky tamní scény jako například se skupinou „Greet from street“, „Springleaves & fire“. V loňském roce se objevil jako host na albech obou uskupení. Momentálně je také členem Česko-Německo-Amerického uskupení Mr.G & Vagabond.

Mimo své domovské scény sbíral zkušenosti vystupováním na festivalech, ulicích a v klubech ve Švýcarsku, na Slovensku, ve Francii a na Taiwanu.

Teď je připraven a pln nadšení podělit se o své zkušenosti se studenty školy „Singing is fun“!

„Nejsem tradičním učitelem, na které jste (pokud jste již předtím někoho měli) možná zvyklí, proto pro vás mé hodiny možná budou něco nového. Samozřejmě se společně podíváme na vaši techniku, ale mým hlavním cílem je aby moji budoucí studenti věděli, o čem zpívají, a aby tudíž byli schopni opravdového a nevykalkulovaného prožitku svého aktu. Aby byli schopní procítit hudbu celou svou bytostí. Udělám vše, abych vám pomohl vytáhnout ze sebe opravdové emoce při vašem vystoupení (žádný kalkul, jaký může vidět u některých interpretů..). To je dle mé hudební filosofie jediná cesta jak si opravdově a skutečně užít vaši performanci a prostě provozování hudby jako takové bez ohledu na to kolik vám bylo dáno do vínku talentu, nebo kolik máte zkušeností. Nepodaří se nám to přes noc, bude to dlouhá cesta, ale jsem si jistý, že se vám bude výsledek líbit!

Nikdy není pozdě začít s tím, o čem sníte a zkušenosti, nebo schopnosti nemusí být vždy to nejdůležitější!

Nemůžu slíbit, že ze všech udělám dokonalého profesionála, ale můžu vás ujistit, že v každém je mnohem víc muziky než si mnozí možná myslí a já vám to pomůžu najít!
Už se moc těším na naši spolupráci!
Lukáš"

Foto
Foto Foto Foto
Mirka Novak
SOULOVÁ ZPĚVAČKA, HLASOVÁ TRENÉRKA, HUDEBNICE

Mirka Novak je soulová zpěvačka, hlasová trenérka a hudebnice
s magisterským titulem ZČU v Plzni. Ve snaze rozvinout svůj hudební potenciál pravidelně navštěvuje USA, kde spolupracuje
s významnými muzikanty jazzové R'n'B funk soulové scény - např.
s pianistou Federicem Gonzalez Penou (V. Wooten, Chris Botti),
s basistou Tarus Mateenym (Outcast, Lauryn Hill) nebo
s bubeníkem Davidem Haynesem (Prince, Chaka Chan), aj.

Za své zahraniční úspěchy považuje vystoupení na Velvyslanectví ČR ve Washingtonu D.C., živé vystoupení s rozhovorem pro rádio KOOP v Austinu TX, koncert na mezinárodním hudebním festivalu SXSW, angažmá v prestižních jazzových klubech (Brass House TX, Twins Jazz DC).

V Čechách nyní pracuje na různých hudebních projektech (The Dozen Street, Prague Connection, Mirka Novak Quartet),
se kterými vystupuje v klubech, jako např. Reduta, Ungelt,
U Staré Paní, atd. Vede pěvecké workshopy, hlasové dílny, spolupracuje s organizací Jazz Bez Hranic, s Hlasohledem, který zaštiťuje improvizátorka Ridina Ahmedová. Momentálně dokončuje autorské písně natočené v texaském Austinu.

FB Music profile
FB Vocal Training profile

Reference

© 2017 Singing is Fun - Všechna práva vyhrazena. All rights reserved.